human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV - VIII W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, SEMESTR I

ANALIZA OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH ORAZ W ZAWODACH SPORTOWYCH

 

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV - VIII W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, SEMESTR I

 

DATA

ETAP

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

MIEJSCE

 IX

gminny

Turniej Szkół Podstawowych Gminy Krzeszowice

EKOLIGA 2018

 

 

Hubert Rułka

Szymon Krzeczowski

Anna Furman, Aleksandra Przybylska,

Karolina Jania

V a

VI a

VII b

drugie

 

 IX

gminny

 XIV Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wola Filipowska 2018”

 w kategorii „Soliści szkół podstawowych”

 

Aleksandra Chochół

Ewa Kuczara

VII b

V c

laureat

wyróżnienie

14 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Dzieci 2018/2019

Szachy drużynowe

Bartosz Gaj

Wojciech Bilski

Otylia Pyrdek

Antoni Braś

IV b

VI a

VI a

VII b

pierwsze

14 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Szachy drużynowe

Karolina Jania

Oliwier Urbanik

Mikołaj Sieńko

Konrad Tekieli

VII b

VII b

VII b

VII b

pierwsze

 XI

gminny

Konkurs plastyczny „Krzeszowice na mapie niepodległości”

w kategorii dzieci do lat 12

 

Michał Długaszek

VI c

 

drugie

16 XI

gminny

XV Gminny Przegląd Twórczości Plastycznej klas I - VIII

w „100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”

Wiktoria Straż 

Hanna Lupa

Oliwia Dębska

Sandra Pieńkowska

Alicja Wieczorek

IV b

V c

VI c

VII b

VII b

wyróżnienie

trzecie

pierwsze

pierwsze

wyróżnienie

 

 

 

 

XI

 

gminny

 

Gminny Konkurs Plastyczny „100 Lat Niepodległości Polski”

 

 

 

Antonina Mleczko

Magdalena Chmiest

Sandra Pieńkowska

Anna Wąsik

Karolina Tekieli

Maja Lewicka

 

V b

VII b

VII b

IV a

V c

VII b

 

drugie

trzecie

trzecie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

29 XI

gminny

Gminny Konkurs Historyczny „Narodziny Niepodległej Polski”

Alicja Wieczorek

Piotr Bilski

VII b

VI a

drugie

 

XI

rejonowy

Małopolski Konkurs Matematyczny

Konrad Tekieli

Wiktoria Wróbel

VII b

VIII a

 

udział

udział

XII

ogólnopolski

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Olga Kurek

Julia Ćwikła

Natalia Podgórni

Filip Gala

Piotr Bilski

Stanisław Dębicki

V b

VI a

VI a

V b

VI a

VI c

 

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

XII

wojewódzki

XXV Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy

dla szkół podstawowych

Olga Kurek

Natalia Podgórni

Piotr Bilski

Filip Gala

Mikołaj Sieńko

V b

VI a

VI a

V b

VII b

pierwsze

drugie

drugie

wyróżnienie

wyróżnienie

14 XII

gminny

II Gminny Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny

„Bajki Adama Mickiewicza”

Maciej Banaszczyk,

Oskar Zdechlik

IV a

V a

drugie

 

 XII

ogólnopolski

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa  z matematyki „Olimpus”

 

Daria Woźniak

VII a

 

laureat

15 XII

 

 

 

 

17 XII

powiatowy

 

 

 

 

gminny

VIII Przegląd Pastorałek i Kolęd Ludowych Regionu Krakowskiego

 

 

 

 

Gminny Konkurs „Festiwal Nauk Matematyczno - Przyrodniczych”

Hanna Rułka

Oliwia Broda

 

 

 

Wojciech Bilski

Filip Wyrwa

VII a

VII a

 

 

 

VI a

VI a

pierwsze

 

 

 

 

wyróżnienie

wyróżnienie

 XII

szkolny

 

 Konkurs Krakowska Matematyka 2018/2019

 

Bartłomiej Gałczyk

Filip Wyrwa

 

 

 IV b

 VI a

 

awans do etapu wojewódzkiego

 

I

rejonowy

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Magdalena Chmiest

Alicja Wieczorek

Julia Głogowska

VII b

VII b

VIII a

 

 

udział

udział

udział

 

 

I

rejonowy

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Krzysztof Nowak

Wiktoria Wróbel

VIII a

VIII a

udział

udział

I

rejonowy

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie”

Stanisław Dębicki

Magdalena Chmiest

Aleksandra Chochół

Oliwier Urbanik

VI c

VII b

VII b

VII b

udział

udział

udział

udział

 

 

 

 

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm