human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

sukcesy edukacyjne

 

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV - VIII W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020, SEMESTR I

 

DATA

ETAP

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

MIEJSCE

 15 IX

gminny

Turniej Szkół o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice

EKO - LIGA 2019

 

 

Piotr Bilski

Zuzanna Damasiewicz

Anna Furman

Aleksandra Przybylska

Maja Lewicka

VII a

VIII b

VIII b

VIII b

VIII b

trzecie

 

 13 IX

gminny

Czwórbój Ekologiczny Gminy Krzeszowice

 

Filip Wyrwa

Gabriela Szczuka

Zuzanna Damasiewicz

VII a

VIII b

VIII b

trzecie

5 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Dzieci 2019/2010

Szachy drużynowe

Karol Baranowski

Natalia Sitarz

Łukasz Sosiński

Bartosz Gaj

V b

V b

V b

VI b

drugie

5 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020

Szachy drużynowe

Otylia Pyrdek

Antoni Braś

Konrad Tekieli

Oliwier Urbanik

VII a

VIII b

VIII b

VIII b

pierwsze

5 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020

Szachy drużynowe

 

Wojciech Bilski

Piotr Byczek

Karolina Jania

Mikołaj Sieńko

VII a

VIII b

VIII b

VIII b

drugie

13 XI

powiatowy

Szachowe Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego

Antoni Braś

Karolina Jania

Konrad Tekieli

Oliwier Urbanik

VIII b

VIII b

VIII b

drugie

XI

 

 

 

XI

gminny

 

 

 

rejonowy

 

XV Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wola Filipowska 2019”w kategorii „Soliści ze szkół podstawowych”

 

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

 

 Daria Szymczycha

 Weronika Łagocka

 

 

Aleksandra Chochół

VI b

IV a

 

 

VIII b

 

laureat

wyróżnienie

 

 

udział

 

XI

rejonowy

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Otylia Pyrdek

Daria Woźniak

Magdalena Chmiest

Zuzanna Damasiewicz

Nika Ścisłowska

VII a

VIII a

VIII b

VIII b

VIII b

udział

udział

udział

udział

udział

XI

rejonowy

Małopolski Konkurs Matematyczny

Otylia Pyrdek

Anna Jędryka

Hanna Rułka

Daria Woźniak

Magdalena Chmiest

Gabriela Szczuka

Konrad Tekieli

Alicja Wieczorek

VII a

VIII a

VIII a

VIII a

VIII b

VIII b

VIII b

VIII b

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

 

XI

rejonowy

Małopolski Konkurs Chemiczny

Gabriela Szczuka

VIII b

 

udział

XI

rejonowy

Małopolski Konkurs Biologiczny

Magdalena Chmiest

VIII b

udział

 

XI

ogólnopolski

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Olga Kurek

Antonina Mleczko

Filip Gala

Karolina Tekieli

Hanna Lupa

Jan Jędor

Natalia Podgórni

 

VI b

VI b

VI b

VI c

VI c

V b

VII a

laureat – 3 m.

laureat – 6 m.

laureat – 8 m.

laureat – 11 m.

laureat – 14 m.

laureat – 13 m.

laureat – 14m.

26 XI

 

 

 

 

 

XI

gminny

 

 

 

 

 

ogólnopolski

XV Gminny Konkurs o Zdrowiu i Bezpieczeństwie

„Żyj zdrowo, działaj bezpiecznie”

 

 

 

 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z matematyki „Olimpus” –

sesja jesienna 2019

 

Wojciech Bilski

Mateusz Żabiński

 

 

 

 

Bartłomiej Wiktorowicz

Bartłomiej Gałczyk

VII a

VII a

 

 

 

 

IV a

V b

drugie

 

 

 

 

 

laureat

laureat

 

XII

 

 

 

 

 

rejonowy

 

 

 

 

 

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie”

 

 

 

 

 

Miłosz Korbiel

Bartłomiej Krzętowski

Olga Kurek

Wojciech Chochół

Jan Rojek

Stanisław Dębicki

Mikołaj Sieńko

Magdalena Chmiest

Aleksandra Chochół

Oliwier Urbanik

 

VI b

VI b

VI b

VII a

VII a

VII c

VIII b

VIII b

VIII b

VIII b

 

udział

udział

udzial

udział

udział

udział

udzial

awans do etapu wojewódzkiego

awans do etapu wojewódzkiego

 

 XII

szkolny

 

 Konkurs Krakowska Matematyka 2019/2020

 

Bartłomiej Wiktorowicz

Oskar Zdechlik

Miłosz Korbiel

 

 IV a

 VI a

VI b

 

awans do etapu wojewódzkiego

 

XII

rejonowy

XXVI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy dla szkół podstawowych

 

 

XXVI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – konkurs plastyczny

Olga Kurek

Natalia Podgórni

Antonina Mleczko

Magdalena Chmiest

Magdalena Chmiest

 

VI b

VII a

VI b

VIII b

VIII b

pierwsze

drugie

trzecie

czwarte

wyróżnienie

 

XII

rejonowy

Konkurs programistyczny „Od algorytmu do programu”

Konrad Tekieli

VIII b

 

udział

 

XII

gminny

XVI Gminny Przegląd Twórczości Plastycznej klas I - VIII

„Piękno Pejzażu Gminy Krzeszowice”

Wiktoria Straż 

Dominika Soja

Maria Wróblewska

V b

VI c

VII b

drugie

wyróżnienie

drugie

 

 

 

 12 XII

gminny

XII Gminny Konkurs Historyczny „Ani na chwilę nie złożyliśmy broni”. Wojna obronna Polski w 1939 roku

Piotr Bilski

Krzysztof Kramarz

VII a

VII b

drugie

 

 

XII

ogólnopolski

 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

„Multitest”

 

 

Oskar Zdechlik

Filip Wyrwa

VI a

VII a

 

laureat

wyróżnienie

 

I

gminny

Gminny Konkurs Informatyczny

 

Filip Wyrwa,

Stanisław Dębicki,

Oskar Zdechlik

VII a

VII c

VI a

pierwsze

trzecie

piąte

 

ANALIZA OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH ORAZ W ZAWODACH SPORTOWYCH

 

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV - VIII W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, SEMESTR I

 

DATA

ETAP

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

MIEJSCE

 IX

gminny

Turniej Szkół Podstawowych Gminy Krzeszowice

EKOLIGA 2018

 

 

Hubert Rułka

Szymon Krzeczowski

Anna Furman, Aleksandra Przybylska,

Karolina Jania

V a

VI a

VII b

drugie

 

 IX

gminny

 XIV Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wola Filipowska 2018”

 w kategorii „Soliści szkół podstawowych”

 

Aleksandra Chochół

Ewa Kuczara

VII b

V c

laureat

wyróżnienie

14 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Dzieci 2018/2019

Szachy drużynowe

Bartosz Gaj

Wojciech Bilski

Otylia Pyrdek

Antoni Braś

IV b

VI a

VI a

VII b

pierwsze

14 XI

gminny

Mistrzostwa Gminy Krzeszowice                                                              Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Szachy drużynowe

Karolina Jania

Oliwier Urbanik

Mikołaj Sieńko

Konrad Tekieli

VII b

VII b

VII b

VII b

pierwsze

 XI

gminny

Konkurs plastyczny „Krzeszowice na mapie niepodległości”

w kategorii dzieci do lat 12

 

Michał Długaszek

VI c

 

drugie

16 XI

gminny

XV Gminny Przegląd Twórczości Plastycznej klas I - VIII

w „100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”

Wiktoria Straż 

Hanna Lupa

Oliwia Dębska

Sandra Pieńkowska

Alicja Wieczorek

IV b

V c

VI c

VII b

VII b

wyróżnienie

trzecie

pierwsze

pierwsze

wyróżnienie

 

 

 

 

XI

 

gminny

 

Gminny Konkurs Plastyczny „100 Lat Niepodległości Polski”

 

 

 

Antonina Mleczko

Magdalena Chmiest

Sandra Pieńkowska

Anna Wąsik

Karolina Tekieli

Maja Lewicka

 

V b

VII b

VII b

IV a

V c

VII b

 

drugie

trzecie

trzecie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

29 XI

gminny

Gminny Konkurs Historyczny „Narodziny Niepodległej Polski”

Alicja Wieczorek

Piotr Bilski

VII b

VI a

drugie

 

XI

rejonowy

Małopolski Konkurs Matematyczny

Konrad Tekieli

Wiktoria Wróbel

VII b

VIII a

 

udział

udział

XII

ogólnopolski

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Olga Kurek

Julia Ćwikła

Natalia Podgórni

Filip Gala

Piotr Bilski

Stanisław Dębicki

V b

VI a

VI a

V b

VI a

VI c

 

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

XII

wojewódzki

XXV Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy

dla szkół podstawowych

Olga Kurek

Natalia Podgórni

Piotr Bilski

Filip Gala

Mikołaj Sieńko

V b

VI a

VI a

V b

VII b

pierwsze

drugie

drugie

wyróżnienie

wyróżnienie

14 XII

gminny

II Gminny Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny

„Bajki Adama Mickiewicza”

Maciej Banaszczyk,

Oskar Zdechlik

IV a

V a

drugie

 

 XII

ogólnopolski

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa  z matematyki „Olimpus”

 

Daria Woźniak

VII a

 

laureat

15 XII

 

 

 

 

17 XII

powiatowy

 

 

 

 

gminny

VIII Przegląd Pastorałek i Kolęd Ludowych Regionu Krakowskiego

 

 

 

 

Gminny Konkurs „Festiwal Nauk Matematyczno - Przyrodniczych”

Hanna Rułka

Oliwia Broda

 

 

 

Wojciech Bilski

Filip Wyrwa

VII a

VII a

 

 

 

VI a

VI a

pierwsze

 

 

 

 

wyróżnienie

wyróżnienie

 XII

szkolny

 

 Konkurs Krakowska Matematyka 2018/2019

 

Bartłomiej Gałczyk

Filip Wyrwa

 

 

 IV b

 VI a

 

awans do etapu wojewódzkiego

 

I

rejonowy

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Magdalena Chmiest

Alicja Wieczorek

Julia Głogowska

VII b

VII b

VIII a

 

 

udział

udział

udział

 

 

I

rejonowy

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Krzysztof Nowak

Wiktoria Wróbel

VIII a

VIII a

udział

udział

I

rejonowy

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie”

Stanisław Dębicki

Magdalena Chmiest

Aleksandra Chochół

Oliwier Urbanik

VI c

VII b

VII b

VII b

udział

udział

udział

udział

 

 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV - VIII W KONKURSACH

ROK SZKOLNY 2018/2019, SEMESTR I

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Krzeszowice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

w szachach drużynowych

zajęli:

Antoni Braś, Karolina Jania, Mikołaj Sieńko, Konrad Tekieli z klasy VII b

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Krzeszowice

Igrzyska Dzieci 2018/2019

w szachach drużynowych

zajęli:

Bartosz Gaj – klasa IV b

Wojciech Bilski – klasa VI a

Otylia Pyrdek – klasa VI a

Oliwier Urbanik – klasa VII b

W XV Gminnym Przeglądzie Twórczości Plastycznej klas I - VIII

w „100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”

sukcesy odnieśli uczniowie:

Wiktoria Straż – wyróżnienie w kl. IV

Hanna Lupa – III miejsce w kl. V

Oliwia Dębska – I miejsce w kl. VI

Sandra Pieńkowska - I miejsce w kl. VII

Alicja Wieczorek – wyróżnienie w kl. VII

W konkursie plastycznym „Krzeszowice na mapie niepodległości”

w kategorii dzieci do lat 12

II miejsce zajął

Michał Długaszek z klasy VI c

W XIV Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wola Filipowska 2018”

w kategorii „Soliści szkół podstawowych”

laureatką została Aleksandra Chochół z klasy VII b

wyróżnienie zdobyła Ewa Kuczara z klasy V c

II miejsce w Turnieju Szkół Podstawowych Gminy Krzeszowice

EKOLIGA 2018

zajęli uczniowie:

Hubert Rułka – klasa V a

Szymon Krzeczowski – klasa VI a

Anna Furman, Aleksandra Przybylska, Karolina Jania – klasa VII b

 

 

 

 

 

 

W ogólnopolskim konkursie Galileo z języka polskiego tytuł laureata zdobyły uczennice:

 

Olga Kurek – klasa V b

Hanna Lupa – klasa V c

Zuzanna Jania – klasa Vc

 

Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali:

 

Karolina Tekieli – klasa V c

Ewa Kuczara – klasa V c

Miłosz Korbiel – klasa V b

Maria Wróblewska – klasa VI b

Filip Wyrwa – klasa VI a

Oliwier Urbanik – klasa VII b

Gabriela Szczuka – klasa VII b

Wiktoria Wróbel –  klasa VIII a

Aleksander Pyrdek – klasa VIII a

Julia Głogowska –  klasa VIII a

Karolina Fryt –  klasa VIII a

Natalia Dziura –  klasa VIII a

 

Natomiast w ogólnopolskim konkursie ortograficznym „Ortograf” zorganizowanym

w ramach Stypendiady Polonistycznej zostali wyróżnieni

 

Kinga Madeja i Filip Wyrwa z klasy VI a

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm