human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Baltie 2017

 Mistrzostwa Szkoły w Programowaniu Baltie

będą składały sie z 3 części:

-wyników etapu domowego,wyników etapu szkolnego, oraz wyników etapu wojewódzkiego. W etapie szkolnym mogą wziąć udział uczniowie którzy poprawnie rozwiążą przynajmniej 3 zadania, ze względu na ograniczoną ilość komputerów warunek ten może zostać podniesiony do 4 zadań. Poniżej aktualne wyniki konkursu.Przynajmniej jedno zadanie na serwer konkursowy wysłało do tej pory 115 uczniów.

etap szkolny musi odbyć się do 14 maja 2017 ( termin zostanie podany 4 maja)

etap wojewódzki od 15-22 maja

Wyniki etapu domowego konkursu Baltie 2017    1 maja 2017

  Zawodnik Klasa OK Ø 8 7 6 5 4 3 2 1
1 Konrad Tekieli 5 8 5,63 3 10 1 1 9 9 1 11
2 Gabriela Szczuka 5 8 7,13 4 6 5 4 24 3 9 2
3 Wojtek Bilski 4 8 9,38 2 8 17 6 5 1 4 32
4 Mikołaj Sieńko 5 6 9,83   5 7 26 3   6 12
5 Alicja Wieczorek 5 6 16,33   3 28 23 15   15 14
6 Oliwier Urbanik 5 6 18,67   2 6 5 21   34 44
7 Natalia Podgórni 4 6 24,5     30 17 33 7 14 46
8 Magdalena Chmiest 5 5 24,2   7 26   13   8 67
9 Piotr Bilski 4 5 18,6     8 11   16 21 37
10 Bartłomiej Ruszaj 5 5 13,6     3 36 18 10 12 25
11 Krzysztof Kramarz 4 5 32,6       30 28 13 28 64
12 Wiktor Kasprzyk 6 4 19 6 9 2 3       62
13 Jagoda Bała 5 4 17   4 11   36     17
14 Anna Furman 5 4 17,25     21 27 2 34 41 19
15 Szymon Głowacz 5 4 43,75     29 29 35 24 44 82
16 Karolina Janik 5 4 11     10   4 8 42 22
17 Antoni Braś 5 4 22,25     9   30 19 39 31
18 Weronika Dulowska 5 4 30,5     14 22     26 60
19 Eleonora Krawczyk 5 4 36,75 7   15 20     31 81
20 Gabriela Karcz 5 4 48,5     22   41 26 35 96
21 Karolina Jania 5 4 37     20   43 15 33 80
22 Anna Kuciel 6 4 17,75         7 14 11 39
23 Patryk Dudzik 3 4 19,25     36   22 12 30 13
24 Jowita Dudzik 2 4 23     39   39 5 22 26
25 Radosław Wilk 4 4 34,25     35 33 37 11 18 71
26 Oliwia Broda 5 3 37,33     16 18       78
27 Aleksandra Przybylska 5 3 18,33     12   25 28   18
28 Sandra Pieńkowska 5 3 19,67     18   20 32   21
29 Patrycja Brzeń 5 3 25,67     23   34     20
30 Nika Ścisłowska 5 3 29     19   26     42
31 Michał Krawczyk 5 3 21,67     34 28 1 23   36
32 Szymon Krzeczowski 4 3 34,33     31 10   6 40 87
33 Małgorzata Gala 5 3 38,33     40   38 18 38 59
34 Zuza Damasiewicz 5 3 45         31 20   84
35 Wojciech Chochół 4 3 21     37 7     13 43
36 Hanna Rułka 5 3 33,67       24     7 70
37 Kacper Wągroda 4 3 15         27   10 8
38 Aleksandra Świeszek 6 3 18,33         11   16 28
39 Łukasz Kuczała 5 3 19,67   11     32   3 24
40 Olga Wolak 5 3 25         29 27 5 41
41 Paweł Polakiewicz 6 3 25,67 5     31 10   17 50
42 Marcel Wosik 6 3 28,67         14   20 52
43 Bruno Drożdż 4 3 48,67   13   34 23 21 32 91
44 Natalia Tomczyk 6 3 56,67     32   42   36 92
Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm