human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Zastępstwa

Aby obejrzeć zastępstwa należy w menu wybrać odpowiedni dzień tygodnia.

ZASTĘPSTWA NA ŚRODĘ – 28.10.2015r.

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

2) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b – p. Cichoń J.

4) 3b wf – p. Wiatr A.

nb. p. Głuc J.

5) 2e – p. Plichta-Kuczara B.

6) 2e – p. Plichta-Kuczara B.

7) 2e – p. Plichta-Kuczara B.

8) 2e wf – p. Plichta-Kuczara B.

nb. p. Luberda J. - konkurs

2) 6b H – p. Skotniczna J.

4) 5c H – p. Skotniczna J.

5) 6c H – p. Milewska I.

6) 6a A – p. Foltyn T.

7) 4b Z – p. Czerwińska A. (łączy z kl.4b P)

8)zaj. dodatkowe – lekcja odbędzie się zgodnie z planem

nb. p. Sendor M. - zawody

2) 5d ch – p. Smółka P.

3) 4a ch – p. Niemiec M.

4) 4a – p. Kufel I.

6) 5a-c - odwołano

7) 5a-c - odwołano

nb. p. Kurek M. - zawody

1) 5d – p. Zając K.

2) 5d dz – p. Smółka P. (łączy z kl.5d )

4) 6b – p. Konarska D.

5) 4a dz – p. Zając K.

nb. p. Dudek M.

świetlica ul. Szkolna

7.00-8.00 – p. Malczyk M. (art.42)

8.00-11.00 – p. Śliwa B.

12.30-15.00 – p. Cupiał A.

dyżury:

0 przerwa – duża szatnia – p. Cichoń J.

1 przerwa – parter wsch – p. Cichoń J.

szatnia wf – p. Zając K.

2 przerwa – parter wsch – p. Niemiec M.

3 przerwa – szatnia wf – p. Firek T. (za dyżur na sali)

                        sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

                        stoły – p. Konarska D.

                        I p zach - p. Niemiec M.

4 przerwa – parter wsch – p. Wiatr A.

5 przerwa – sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

szatnia wf – p. Zając K. (za dyżur na sali)

                        duża szatnia p. Foltyn T. (za dyżur na sali)

6 przerwa – parter wsch – p. Foltyn T.

KOMUNIKAT

Dnia 28 października 2015r odbędzie się

apel podsumowujący akcję „Odblaskowa szkoła”

                                                           lekcja 4 – klasy 2 a,b,c,d,f,g   i 3 a,b,c,d

                                                           lekcja 5 – klasy 1 a,b,c,d,e,f   i 2 e

ZMIANA ORGANIZACJI ZAJĘĆ

lekcja Klas 2d Klasa 2f Klasa 2g
4 Apel – ul. Szkolna
5 z.komp. ed.wczesn. ed..wczesn.
6 religia ed.wczesn. wych.fiz
7 wych.fiz j.angielski religia
8 ed.wczesn. religia  

ZASTĘPSTWA NA WTOREK – 27.10.2015r.

nb. p. Wyznakiewicz K.

nb. p. Głuc J.

5) 2e wf – p. Bartkowska W.

7) 2e – p. Remin S.

8) 2e – p. Mudrak K.

9) 2e – p. Mudrak K.

nb. p. Jaromin A.

nb. p. Firek T. - wycieczka z kl.2c

nb. p. Niemiec M. - wycieczka z kl.2c

1) 4 cd zkk - odwołano

2) 4b zkk - odwołano

6) 3d zkk - odwołano

7) 6b zkk - odwołano

8) 6c zkk gr2 - odwołano

nb. p. Remin S. - wycieczka z kl.3a

nb. p. Kłeczek T. - wycieczka z kl.3a

nb. p. Kufel I. - wycieczka z kl.3b

1) 5b P – p. Luberda J.

2) 1f – p. Czerwińska A.

3) 1b – ks. Szałas K. (za kl.3a)

4) 1c - ks. Szałas K. (za kl.3b)

5) 2g – p. Czesak A.

6) 2e – p. Bartkowska W.

nb. s. Nowińska A. - wycieczka z kl.3b

5) 2d – p. Cichoń J.

6) 4b – p. Wróbel A.

7) 4a – p. Luberda J.

nb. p. Sendor M. - zawody

2) 5a – p. Skotniczna J.

4) 4a – p. Soja-Szczuka M.

5) 4a – p. Zając K.

6) 4a GW – p. Konarska D.

7) 5d ch – p. Konarska D.

8) 5d ch – p. Konarska D.

Nb. p. Dudek M.

Świetlica ul. Krakowska

11.30 – 15.30 – p. Wiatr A.

dyżury:

0 przerwa – duża szatnia - . Luberda J.

                        Parter – p. Smółka P.

1 przerwa – I p zach – p. Foltyn T.

                        parter wsch – p. Skotniczna J.

2 przerwa – szatnia wf – p. Skotniczna J.

3 przerwa – sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

                        stoły – p. Zając K.

                        parter zach – p. Ochmańska A.

                        I p zach – p. Ryś J.

                        parter wsch – p. Kłeczek T.

                        II p. – p. Wróbel A.

4 przerwa – parter zach – p. Baczmańska D.

                        parter wsch – p. Konarska D.

6 przerwa – parter zach – p. Soja-Szczuka M.

                        parter wsch – p. Konarska D.

                        I p zach – p. Wróbel A.

7 przerwa – szatnia wf – p. Konarska D.

                        jadalnia – p. Luberda J.

ZASTĘPSTWA NA PONIEDZIAŁEK – 26.10.2015r.

 

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

2) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b wf – p. Cichoń J.

4) 3b – p. Cichoń J.

5) 3b – p. Cichoń J.

6) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

8) 6a zkk – p. Chrząszczak B.

nb. p. Ryś J. - konkurs

6) 6a – p. Foltyn T.

7) 1e – p. Ochmańska A.

Nb. p. Głuc J.

6) 2e – p. Plichta - Kuczara B.

7) 2e – p. Plichta - Kuczara B.

8) 2e – p. Plichta - Kuczara B.

9) 2e - p. Plichta - Kuczara B.

 

dyżury:

0 przerwa – mała szatnia – p. Cichoń J.

3 przerwa – parter zach – p. Cichoń J.

6 przerwa – I p zach – p. Ochmańska A.

KOMUNIKAT

Dnia 26 października 2015r. o godz.13.00 w sali 37 odbędzie się

Kuratoryjny Konkurs Biblijny

odpowiedzialna: p. Ryś J.

ZAMIANA SAL:

lekcja 6 – klasa 6b – p. Soja-Szczuka M. - sala 34

lekcja 7 – klasa 6b – p. Chmielińska A. - sala 34

ZASTĘPSTWA NA PIĄTEK – 23.10.2015r.

nb. p. Florczak J.

nb. p. Wójtowicz D.

1) 1c – p. Rusinek B.

2) 1c – p. Rusinek B.

3) 1c – p. Rusinek B.

4) 1c wf – p. Rusinek B.

5) 2a rew - odwołano

nb. p. Ryś J.

2) 6a – p. Sendor M.

3) 5a – p. Skotniczna J.

4) 2b – s. Nowińska A.

5) 1d – p. Królak E.

6) 5b – p. Sendor M.

7) 6d – p. Foltyn T.

nb. p. Niemiec M.

1) 6d zkk - odwołano

5) 3bc zkk - odwołano

6) 6b zkk - odwołano

7) 5b zkk gr1 (42) - odwołano

8) 6c zkk gr2 - odwołano

nb. p. Soja-Szczuka M.

1) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

2) 4b – p. Wojtas J.

3) 5c – p. Smółka P.

4) 4c – p. Smółka P.

nb. p. Głuc J.

4) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

5) 2e – p. Wiatr A.

6) 2e – p. Wiatr A.

7) 2e – p. Wiatr A.

nb. p. Bednarczyk A.

1) 3c – p. Kulczycka A.

2) 3c – p. Kulczycka A.

3) 3c wf – p. Kulczycka A.

4) 3c – zaj. świetlicowe

5) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

6) 3c n.ind – zaj. świetlicowe

 

nb. p. Czesak A.

4) 2ef – zkk (42) - odwołano

5) 2g – p. Ochmańska A.

6) 2g - p. Ochmańska A.

7) 2g wf – p. Ochmańska A.

8) 2g – p. Ochmańska A.

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b – p. Cichoń J.

4) 3b kom – p. Cichoń J.

nb. p. Zając K.

2) 6d GW – p. Wróbel A.

3) 2c wf – p. Firek T.

4) 6c T – p. Wróbel A.

5) 6a T – p. Luberda J.

nb. p. Stolarek J. - zawody

1) 4b dz – zaj. biblioteczne

2) 5a rew - odwołano

5) 6c – p. Konarska D.

6) 4c – p. Chrząszczak B.

7) 6a – p. Baczmańska D.

nb. p. Malczyk M.

2) 5d Z – p. Czerwińska A. (łączy z kl.5d P)

5) 3c n.ind – zaj.świetlicowe

8) 2f – p. Rusinek B.

 

dyżury:

0 przerwa – I p zach – p. Cichoń J.

1 przerwa – parter wsch – p. Ochmańska A.

2 przerwa – II p wsch – p. Kufel I.

3 przerwa – szatnia wf – p. Sendor M. (za dyżur na sali)

                        sala gimnastyczna – zajęcia odwołano

                        I p wsch – p. Cichoń J.

4 przerwa – I p wsch – p. Firek T.

7 przerwa – jadalnia – p. Foltyn T.

wspólne drugie śniadanie:

klasa 5c – p. Kurek M. - jadalnia

ZASTĘPSTWA NA CZWARTEK – 22.10.2015r.

nb. p. Luberda J.

1) 3d – p. Plichta-Kuczara B.

2) 3c – p. Cupiał A.

3) 5b H – p. Soja-Szczuka M.

4) 6a H – p. Chochół M.

5) 6c A – p. Wróbel A.

6) 4b Z – p. Czerwińska A. (łączy z kl.4b P)

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 6a zkk - odwołano

2) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b – p. Cichoń J.

5) 3b wf – p. Remin S.

nb. p. Głuc J.

6) 2e kom – p. Mudrak K.

7) 2e – p. Mudrak K.

8) 2e – p. Mudrak K.

9) 2e wf – p. Mudrak K.

nb. p. Bednarczyk A.

1) 3c kom – zaj. świetlicowe

2) 3c n.ind – zaj. świetlicowe

3) 3c – p. Bartkowska W.

4) 3c – p. Bartkowska W.

5) 3c wf – p. Bartkowska W.

nb. p. Zając K.

4) 4b T – p. Foltyn T.

5) 4a T – p. Sendor M.

6) 6a-d – p. Konarska D.

nb. p. Czesak A.

4) 2ef zkk (42) – zaj. świetlicowe

6) 3c zdw ind – zaj. świetlicowe

7) 2g – p. Ochmańska A.

8) 2g – p. Ochmańska A.

9) 2g – p. Rusinek B.

dyżury:

1 przerwa – I p zach – p. Cichoń J.

3 przerwa – sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

stoły – p. Kurek M. (za dyżur na sali)

I p zach – p. Mudrak K. (za dyżur na sali)

4 przerwa – II p wsch – p. Remin S.

5 przerwa – duża szatnia – p. Sendor M.

6 przerwa – II p wsch – p. Konarska D.

wspólne drugie śniadanie:

klasa 5b – p. Sendor M. - jadalnia

UWAGA: Od 22 października 2015r obowiązuje NOWY PODZIAŁ GODZIN!

KOMUNIKAT

Dnia 22 października 2015r. o godz.13.00 w salach 37 i 21 odbędzie się

Kuratoryjny konkurs przyrodniczy

odpowiedzialni: p. Soja-Szczuka M., p. Florczak J.

ZAMIANA SAL:

lekcja 6 – klasa 4d – p. Foltyn T – sala 35

lekcja 6 – klasa 5b – p. Smółka P. - sala komputerowa

lekcja 6 – klasa 5c – p. Baczmańska D. - sala 22

lekcja 6 – klasa 4b – p. Czerwińska A. - sala 33

lekcja 7 – klasa 4a – p. Foltyn T. - sala 33

ZASTĘPSTWA NA ŚRODĘ – 21.10.2015r.

nb. p. Mudrak K. - wycieczka z kl.2a

nb. p. Ochmańska A. - wycieczka z kl.2b

5) 1e rew – odwołano

nb. p. Niemiec M. - wycieczka z kl.2ab

1) 4cd zkk - odwołano

2) 6d zkk - odwołano

nb. p. Chrząszczak B. - wycieczka z kl. 2ab

1) 6ab zkk - odwołano

5) 3b rew - odwołano

6) 2ac zkk (42) - odwołano

8) 5d zkk - odwołano

nb. p. Florczak J.

2) 6c – p. Smółka P.

5) 6d – p. Milewska I.

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

2) 3b – p. Cichoń J.

4) 3b wf – p. Cichoń J.

 

nb. p. Bednarczyk A.

1) 3c – p. Cupiał A.

2) 3c – p. Wójtowicz D.

3) 3c n.ind – zaj. świetlicowe

4) 3c – p. Rusinek B.

5) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

nb. p. Głuc J.

4) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

5) 2e – p. Bartkowska W.

6) 2e – p. Bartkowska W.

7) 2e – p. Bartkowska W.

8) 2e wf – p. Bartkowska W.

nb. p. Skupień A.

1) 5b Z – p. Luberda J.

3) 3b – p. Czerwińska A.

4) 5d Z – p. Kufel I.

5) 2a - wycieczka

nb. p. Zając K.

2) 5b T – p. Czerwińska A.

3) 6d – p. Kurek M.

4) 4c T – p. Ryś J. (za kl.2a)

6) 4d – p. Foltyn T.

7) 5d T – p. Chochół M.

8) SKS (42) - odwołano

9) SKS (42) - odwołano

nb. p. Smółka M.

nb. p. Baczmańska D.

6) 6b – p. Smółka P.

dyżury:

0 przerwa – duża szatnia – p. Cichoń J.

                        I p zach – p. Baczmańska D.

1 przerwa – parter wsch – p. Smółka P.

                        I p zach – p. Cichoń J.

                        I p wsch – p. Czerwińska A.

3 przerwa – sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

                        parter zach – p. Firek T. (za dyżur na sali)

                        jadalnia – p. Kurek M. (za dyżur na sali)

                        I p zach – p. Jaromin A.

4 przerwa – szatnia wf – p. Sendor M.

5 przerwa – sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

                        II p wsch – p. Foltyn T. (za dyżur na sali)

6 przerwa – I p zach – p. Smółka P.

wspólne drugie śniadanie:

klasa 6d – p. Kurek M. - jadalnia

 

KOMUNIKAT

Dnia 21 października 2015r. o godz.13.00 w sali 37 odbędzie się

Kuratoryjny konkurs humanistyczny

odpowiedzialna: p. Baczmańska D.

ZAMIANA SAL:

lekcja 6 – klasa 4b – p. Chmielińska A. - sala 4

lekcja 7 – klasa 6b – p. Chmielińska A. - sala 34

ZASTĘPSTWA NA WTOREK – 20.10.2015r.

nb. p. Bartkowska W. - wycieczka z kl.1f

nb. p. Ryś J. - wycieczka z kl.1f

2) 5c – s. Nowińska A.

3) 5a – s. Nowińska A.

4) 5d – s. Nowińska A.

5) 2b – p. Kurek M.

6) 1d – p. Królak E.

nb. p. Skupień A.

1) 5b P – p. Luberda J.

2) 1a – p. Kufel I. (za kl.1f)

3) 2b – p. Czerwińska A.

4) 2a – p. Mudrak K.

5) 4d P – p. Baczmańska A.

6) 5b Z – p. Konarska D.

7) 2f – p. Kufel I.

nb. p. Bednarczyk A.

1) 3c – p. Królak E.

2) 3c – p. Królak E.

3) 3c – p. Królak E.

4) 3c – p. Królak E.

5) 3c n.ind – p. Niemiec M.

nb. p. Głuc J.

5) 2e wf – p. Wiatr A.

7) 2e – p. Remin S.

8) 2e – p. Remin S.

9) 2e – p. Remin S.

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

2) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b – p. Cichoń J.

5) 3b – p. Czesak A.

6) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

nb p. Cupiał A.

1) 1b – zaj. świetlicowe

2) 1b – p. Wiatr A.

4) 1b – p. Wójtowicz D.

5) zaj. dodatkowe (42) - odwołano

nb. p. Foltyn T. - konkurs

3) 6c – p. Jaromin A. (w ramach pracy)

4) 4d P – p. Czerwińska A. (łączy z kl.4d Z)

5) 4d Z – p. Baczmańska D. (łączy z kl. 4d P)

nb. p. Milewska I. - konkurs

3) 4c – p. Kłeczek T.

4) 6d – p. Niemiec M.

5) 6c – p. Chrząszczak B.

nb. p. Chmielińska A. - konkurs

5) 5d – p. Chochół M.

6) 6a – p. Wróbel A.

Nb. p. Zając K.

3) 6d – p. Sendor M.

4) 6b T – p. Smółka P.

dyżury:

0 przerwa – duża szatnia – p. Cichoń J.

3 przerwa – I p zach – p. Ochmańska A.

            - szatnia wf – p. Niemiec M.

4 przerwa – I p wsch – p. Niemiec M.

                        II p zach – p. Soja-Szczuka M.

            - I p. zach. – p. Skotniczna J.

5 przerwa – sala gimnastyczna – p. Baczmańska D.

                        I p wsch – p. Chrząszczak B.

6 przerwa – I p zach – p. Luberda J.

                        I p wsch – p. p. |Mudrak K.

                        II p wsch – p. Wróbel A.

wspólne drugie śniadanie:

klasa 6c – p. Jaromin A.

KOMUNIKATY

Dnia 20 października 2015r o godz.10.00 w CKiS odbędzie się

koncert pt. „Wokół Chopina”

                                                           klasa 4b – p. Luberda J.

                                                           klasa 4c – p. Kłeczek T.

*****

Dnia 20 października 2015r odbędą się apele wychowawcze

                                   lekcja 3 – klasy 4 – 6

                                   lekcja 4 – klasy 1 a,b,c,f oraz 3 a,b,c,d oraz 4 b,c

                                   lekcja 5 – klasy 2 a,b,c,d,e,f,g

                                   lekcja 6 – klasy 1 d,e

*****

Dnia 20 października 2015r w sali komputerowej i sali 39 odbędzie się

Kuratoryjny konkurs informatyczny – Baltie

odpowiedzialny: p. Foltyn T.

 

ZAMIANA SAL:

lekcja 3 – klasa 4b – p. Luberda J. - koncert

lekcja 4 – klasa 4d – p. Czerwińska A. - sala 25

lekcja 5 – klasa 4d – p. Baczmańska D. - sala 19

lekcja 6 – klasa 5a gr1 – p. Smółka P. - sala 4

lekcja 7 – klasa 6a gr2 – p. Milewska I. - sala 26

ZASTĘPSTWA NA PONIEDZIAŁEK – 19.10.2015r.

nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

2) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b wf – p. Cichoń J.

4) 3b – p. Cichoń J.

5) 3b – p. Cichoń J.

6) 3ab (42) - odwołano

8) 6a zkk – p. Chrząszczak B.

nb. p. Skotniczna J.

1) 5a – p. Chochół M.

2) 5a – p. Smółka P.

świetlica ul. Krakowska

11.00-13.00 – p. Firek T.

13.00-14.00 – p. Bartkowska W.

świetlica ul. Szkolna

14.00-16.00 – p. Bartkowska W.

nb. p. Kurek M.

1) 5d dz. - p. Czerwińska A.

2) 5d dz. - p. Niemiec M.

4) 4d dz – p. Sendor M. (łączy z kl.4a ch)

5) 6b – p. Konarska D.

8) SKS (42) - odwołano

9) SKS (42) – odwołano

nb. p. Skupień A.

1) 5b P – p. Kufel I.

2) 4d P – p. Czerwińska A. (łączy z kl. 4D Z)

4) 3a – p. Remin S.

6) 5d Z – p. Czerwińska A. (łączy z kl.5d P)

Nb. p. Głuc J.

6) 2e – p. Cupiał A.

7) 2e – p. Cupiał A.

8) 2e – p. Cupiał A.

9) 2e – p. Cupiał A.

Nb. p. Bednarczyk A.

1)3c n. indyw. – zaj. świetlicowe

2) 3c – p. Czesak A.

3) 3c – p. Czesak A.

4) 3c – p. Czesak A.

5) 3c – zaj. świetlicowe

dyżury:

0 przerwa – mała szatnia – p. Cichoń J.

1 przerwa – szatnia wf – p. Niemiec M.

                        II p wsch – p. Smółka P.

3 przerwa – stoły – p. Jaromin A.

                        parter zach – p. Cichoń J.

4 przerwa – szatnia wf – p. Sendor M.

                        I p zach – p. Cichoń J.

5 przerwa – sala gimnastyczna – zajęcia odwołano

                        jadalnia – p. Zając K. (za dyżur na sali)

KOMUNIKAT

Dnia 19 października 2015r. o godz. 13.00 w sali 37 odbędzie się

Kuratoryjny konkurs tematyczny - „Wielcy Polacy – Wybitni Generałowie”

odpowiedzialna: p. Chochół M.

ZAMIANA SAL:

lekcja 6 – klasa 6b – p. Soja-Szczuka M. - sala 34

lekcja 6 – klasa 5d – p. Czerwińska A. - sala 36

lekcja 7 – klasa 6b – p. Chmielińska A. - sala 34

ZASTĘPSTWA NA PIĄTEK – 16.10.2015r.

nb. p. Wróbel A.

3) 6d – p. Florczak J.

5) 5d – p. Wojtas J.

6) 6c – p. Sendor M.

nb. p. Jaromin A.

nb. p. Soja-Szczuka M.

1) zaj. dodatkowe (42) – odwołano

2) 4b - p. Sendor M.

3) 5c – p. Skotniczna J.

4) 4c – p. Smółka P.

nb. p. Luberda J.

1) 6b H – p. Chochół M.

2) 6c A – p. Skotniczna J. - j. polski

3) 6a A – p. Kufel I.

4) 6d H – p. Ryś J.

nb. p. Smółka M.

 

nb. p. Skupień A.

  1. 5b Z – p. Czerwińska A.
  2. 5d Z – p. Czerwińska A (łączy z kl. 5d P)
  3. 3a – p. Firek T.
  4. 2b – p. Firek T.

Nb. p. Wyznakiewicz K.

1) 3b – p. Cichoń J.

2) 3b – p. Cichoń J.

3) 3b – p. Cichoń J.

4) 3b – p. Cichoń J.

 

dyżury:

1 przerwa – duża szatnia – p. Skotniczna J.

2 przerwa – II p wsch – p. Skotniczna J.

3 przerwa – parter wsch – p. Sendor M. (za dyżur na sali)

                        sala gimnastyczna – zajęcia na sali odwołano

                        II p – p. Wyznakiewicz K. (za dyżur na sali)

4 przerwa – I p wsch – p. Ryś J.

                        II p zach – p. Smółka P.

5 przerwa – IIp wsch – p. Zając K.

6 przerwa – II p wsch – p. Kufel I.

wspólne drugie śniadanie:

klasa 6d – p. Florczak J.

klasa 5c – p. Skotniczna J.

klasa 6a – p. Kufel I.

 

KOMUNIKAT

Dnia 16 października 2015r. o godz. 8.00 odbędzie się

Multitest z języka angielskiego

sala 38 – p. Kufel I.

ZASTĘPSTWA NA CZWARTEK – 15.10.2015r.

nb. p. Żbik J.

nb. p. Florczak J.

nb. p. Brela-Zając D.

nb. p. Kurek M.

6) 6a-d – odwołano

7) 6a-d – odwołano

nb. p. Luberda J.

6) 4b Z – p. Chmielińska A.

nb. p. Wróbel A.

1) 6c – p. Skotniczna J.

2) 6d – p. Skotniczna J.

3) 6d – p. Zając K.

4) 5d – p. Chochół M.

nb. p. Czerwińska A.

6) 4b P – p. Chmielińska A. (łączy z kl.4b Z)

7) 4d Z – p. Zając K. (łączy z kl.4d P)

 

nb. p. Kufel I.

6) 2g – p. Plichta-Kuczara B.

Nb. p. Skupień A.

  1. 3b – p. Plichta-Kuczara B.

3)3c – n. ind. – p. Czerwińska A.

4) 1a – p. Czerwińska A.

5) 2f – p. Rusinek B.

6) 5d P – zaj. biblioteczne

7) 4d P – p. Zając K.

dyżury:

0 przerwa – II p wsch – p. Skotniczna J.

5 przerwa – I p zach – p. Chochół M.

6 przerwa – szatnia wf - p. Ryś J.

                        II p wsch – p. Chrząszczak B.

7 przerwa – szatnia wf – p. Niemiec M.

                        I p wsch – p. Królak E.

wspólne drugie śniadanie:

klasa 6d – p. Sendor M. - jadalnia

 

KOMUNIKAT

Dnia 15 października 2015r. o godz. 13.00 odbędzie się

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

                                               sala 38 – p. Czerwińska A.

                                               sala 37 – p. Kufel I.

ZAMIANA SAL:

lekcja 6 – klasa 4c – p. Chochół M. - sala 35

lekcja 6 – klasa 5b P – zaj. biblioteczne - sala 22

lekcja 6 – klasa 4d – p. Foltyn T. - sala 20

lekcja 6 – klasa 4b – p. Chmielińska A. - sala 33

lekcja 6 – klasa 3b – p. Ochmańska A. - sala 39

lekcja 7 – klasa 4c – s. Nowińska A. - sala 21

lekcja 7 – klasa 4a – p. Foltyn T. - sala 33

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm