human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

CZWARTEK

 

Zastępstwa na 12 XII-CZWARTEK

 

Konkurs Piosenki Angielskiej

lekcja 4

 p.Czerwińska

p.Marszałek

 

Warsztaty z doradztwa zawodowego dla klas ósmych

lekcja 1 – sala 37 - klasa 8a

lekcja 2 sala 37 – 8b

 

nb.p.Brela-Zając

 

nb.p.Baczmańska

1)8b-p.Czerwińska

2)5b-p.Niemiec

3)5b-p.Łozińska

4)7c-p.Dąbek

5)6a pow-zajęcia odwołane

 

Nb. p. Luberda

1)7c – p. Dąbek

2) 7a – p. Dąbek

3)6a – p. Ochmańska

4)7a – p.Bednarczyk

5)5b powr – łączy z 5a

6)6b – p. Łozińska

7)8a – p. Marszałek

 

Warsztaty profilaktyczne

ul. Krakowska

lekcja 1, 2 – klasa 3b

lekcja 3, 4 – klasa 2b

 

 

 

Zastępstwa na 5 XII czwartek

 

         Małopolski Konkurs z Biologii

godz.9.00-11.00 sala 40

 

Komisja:

p.Niemiec

p.Dąbek

 

nb.p.Kłeczek-wycieczka

świetlica 12.30-13.30-p.Jaromin

 

nb.Wróbel-wycieczka z 4a

4)4a-wycieczka

5)7a-p.Chmielińska

6)6ac-odwołane

7)7b-p.Chmielińska

8)7b zdw-odwołane

9)8a zr-odwołane

 

nb.p.Chmielińska-wyjście z 6c

2)6a-p.Stolarek za 6c

3)7c-p.Chochół za 6c

4)7b-p.Chochół za 6c

 

nb.p.Marszałek-wycieczka z 4a

3)5a(całość)-p.Łozińska

5)7c-p.Dąbek (łączy)

6)3c-zr-wycieczka

 

nb.p.Luberda-konkurs

1)7c-p.Banaszczyk za 4a

2)7a-p.Łozińska za 4a(całość)

3)6a-p.Kurek za 4a

4)7a-p.Czerwińska

5)5b pow-łączy z kl.5a

6)6b-p.Łozińska

7)8a-p.Łozińska

 

nb.p.Kulczycka-wycieczka z 2a

1-5)wycieczka

6)2a zdw-wycieczka

 

nb.p.Ochmańska-wycieczka z 3b

1-5)wycieczka

6)3bzr-wycieczka

7)4a-rew-wycieczka

 

nb.ks.Tucznio-wycieczka 2a, 3b

1)3c-wycieczka

2)3a-wycieczka

3)3b-wycieczka

4)2b-p.Bednarczyk

5)4a-wycieczka

6)7b-Kurek

7)8b-p. Chochół

8)8a-Jaromin

 

nb.p.Chrząszczak

2)1c-p.Staszczuk za 7a

3)1c-p.Warzecha

4)1c-p.Warzecha

5)1c-p.Warzecha

 

nb.p.Firek-wycieczka z 3c

 

nb.p.Stryczek-wycieczka z 3a

świetlica-12.30-15.00 p.Remin

odwóz p.Remin

 

nb.p.Plichta-Kuczara-wycieczka z 3a,c

1)1b-zajęcia świetlicowe(p.Warzecha)

2)1b-zajęcia świetlicowe(p.Warzecha)

4)1b-p.Jaromin

 

nb.p.Ryś-wycieczka z 3a,c

1)1c-p.Stolarek

2)2a-wycieczka

3)1b-p.Bednarczyk(łączy)

4)1a-p.Remin (łączy)

5)5b-p.Kurek

 

Nb. p. Zając

5) 8b gr –łączy p. Stolarek

6)7c – p. Chochół

7)7c – p. Kurek

Zastępstwa - 28 XI czwartek

 nb. p. Foltyn-wycieczka

1)7a-p.Staszczuk za 6a

2)8b-zajęcia biblioteczne

3)8a-wycieczka         8b-p.Kłeczek

4)8a-wycieczka          8b-p.Marszałek

5)6b-p.Staszczuk za 6a

6)5b-wycieczka

7)5b-wycieczka

 nb. p. Soja-Szczuka-wycieczka

 2)7c-p.Stryczek

3)8a-wycieczka          8b-p.Kłeczek

4)8a-wycieczka           8b-p.Marszałek

5)7b-p.Brela-Zając za 8a

6)7a-p.Ryś

7)7a-ks.Tucznio

8)7c-ks.Tucznio za 8a

 nb. p. Kurek-wycieczka

1)8a-wycieczka

2)8a-wycieczka

3)4a-p.Chochół za 6c

4)6b-p.Dąbek

 nb. p. Sendor-wycieczka

1)8a-wycieczka

2)8a-wycieczka

3)7a-p.Łozińska

4)5a-p.Chochół za 6c

5)1b sks-odwołany

 nb. p. Chmielińska-wycieczka

1)6c-wycieczka

2)6a-wycieczka

3)7c-p.Plichta -Kuczara

4)7b-p.Łozińska za 5b

6)5a-p.Staszczuk za 8a

 nb. p. Baczmańska-wycieczka z 6a

 1)8b-zajęcia biblioteczne

2)5b-wycieczka

3)5b-wycieczka

4)7c-p.Niemiec M.

 Nb. p.Wróbel-wycieczka z 5b

4)4a-p.Warzecha

5)7a-p.Ryś za 5b

6)6ac-wycieczka

7)7b-p.Ryś

8)7b-zdw-odwołane

9)8a-wycieczka

 nb. p. Luberda-wycieczka

1)7c-p.Firek

2)7a-p.Stolarek za 6c

3)6a-wycieczka

4)7a-p.Stolarek za 6a

5)5b-wycieczka

6)6b-p.Plichta-Kuczara

7)8a-wycieczka

 nb. p. Chrząszczak-wycieczka

2)1c-p.Kulczycka

3)1c-p.Ochmańska

4)1c-p.Bednarczyk

5)1c-p.Plichta-Kuczara

 Nb. p. Zając

5) 8b gr – łączy p. Stolarek

6)7c – p. Łozińska

7) 7c – p. Marszałek

Nb. p. Dudek

12.30 – 15.00 – p. Remin S.

Zastępstwa - 21XI czwartek

 

Krakowska Matematyka- 8.00-9.00

 

p.Chmielińska-konkurs sala 21

1)6c-p.Soja s.22

2)6a-p.Czapla s.22

 

1)6a-świetlica

2)6b-świetlica

 

p.Foltyn-konkurs sala 20

1)7a-p.Stolarek

2)8b-p.Dąbek s.37

 

zamiana sal:

1)7b-jadalnia

2)7b-jadalnia

 

Próbny sprawdzian z matematyki klas ósmych

 

8b-sala 37

2)p.Dąbek

3)p.Foltyn

4)p.Foltyn

 

8a-sala 38

2)p.Soja

3)p.Soja

4)p.Soja

 

2)7c-p.Sendor za 8a

 

nb.ks.Tucznio

1)3c-p.Firek

2)3a-p.Stryczek

3)3b-p.Ochmańska

4)2b-p.Bednarczyk

5)4a-p.Baczmańska

6)7b-p.Ryś

7)8b-p.Ryś

8)8a-p.Ryś

 

Nb.p.Warzecha

7.00-10.00-p.Bryk

12.30-15.30-p.Plichta-Kuczara

14 XI-czwartek

Konkurs Biblijny – sala 38

 

Ks.Tucznio

6)7b-p.Plichta-Kuczara

7)8b-p.Marszałek

8)8a-p.Marszałek

 

p.Ryś

6)konkurs

7)konkurs

 

Nb.p.Milewska

 

Nb.p.Firek

2)3c-p.Stolarek za 6c

3)3c-p.Plichta –Kuczara

4)3c-p.Bednarczyk

5)3c-p.Plichta-Kuczara

 

Nb.p.Sendor-zawody z 8a

1)8a-zawody

2)8a-zawody

3)7a-Łozińska

4)6b-planowo

 

nb.Kurek-zawody z 6c

1)8a-zawody

2)8a-zawody

3)4a-Wróbel

4)5a-planowo

 

Nb.p.Zając zawody z 7c

5)8b-p.Dąbek za 7c

6)7c-zawody

 

Nb.p.Foltyn-zawody z 6b

5)6b-zawody

6)5b-p.Łozińska

 

Nb.p.Soja-Szczuka-zawody z 7a

5)7b-p.Chmielińska za 1l.w 6c

6)7a-zawody

 

 

 

 

 

 

Zastępstwa na czwartek - 7 XI 2019 r.

 

Nb. p. Ochmańska

1)3B-P.Firek

2)3B-P.Stryczek

4)3B-P.Bednarczyk

5)3B-P.Plichta-Kuczara

7)4a rew-p.Kulczycka

 

Nb. p. Warzecha A.

Świetlica ul. Krakowska

7.00 – 8.00 – p. Bednarczyk A.

8.00 – 10.00 – p. Niemiec

12.30 – 15.30 – p. Plichta-Kuczara

 

Warsztaty patriotyczne:

 sala 38 lekcja 5,6

p.Soja-Szczuka

5)7b-p.Chmielińska

6)7a-p.Łozińska

 p. Baczmańska

5)warsztaty

6)WARSZTATY

 p. Niemiec

5)warsztaty

6)4a zkk-p.Remin

 

zamiana sal:

5)7b-świetlica

6)7a-świetlica

 

Dyżur:

5 przerwa I piętro -p.Łozińska

Czwartek 31 X

 

Nb.p.Brela-Zając

 

3)6b-p.Wróbel

5)8a-p.Chmielińska

 

Nb.p.Ochmańska

4)3b-p.Bednarczyk

5)3b-p.Plichta

Zastępstwa na czwartek 24.10.2019 r.

nb.  p. Baczmańska

1)8b-p.Stolarek

2)5b-p.Dąbek

3)5b-p. Łozińska

4)7C-p.Marszałek

 nb. p. Niemiec

1)5abzkk-p.Chrząszczak

6)4a zkk-odwołane

7)3c rew-p.Kulczycka

8)7b zkk-odwołane

świetlica ul.Szkolna 7.00-8.00p.Stolarek

 nb. ks. Tucznio

1)3c-p. Marszałek

2)3a-p.Stryczek

3)3b-p.Ochmańska

4)2b-p.Bednarczyk

5)4a-p.Chmielińska

6)7b-p.Ryś

7)8b-p.Ryś

8)8a-p.Ryś.

nb. p. Firek Teresa

2)p.Kulczycka

3)Plichta-Kuczara

4)p.Czerwińska

5)Bednarczyk

 

Małopolski Konkurs Historyczny

p. Luberda

6)6b-p.Łozińska

7)8a-p.Chmielińska

 p. Plichta-Kuczara

6)konkurs

7)konkurs

 Warsztaty profilaktyczne sala nr 38

1)6c

2)6c

3)7a

4)7a

5)6b

6)6b

7)7c

8)7c

 

zmiana sal: z sali 38

1)s.22

2)jadalnia

3)jadalnia

4)21

5)37

6)21

7)37

8)-

 Dyżury:

7 przerwa I piętro p. Ryś

 

 

Zastępstwa czwartek 17.10.2019r.

 

Nb.p.Weiss

                                     

nb.p.Niemiec

 

1.)5azkk-odwołane

6)4a zkk-p.Bednarczyk

7)3c rew-p.Bednarczyk

8)7b zkk-p.Jaromin

 

UL.Szkolna 7.00-8.00-p.Stolarek

 

 

Nb.p.Kulczycka

 

1)2a-p.Firek

3)2a-p.Ochmańska

4)2a-p.Bednarczyk

5)2a-p.Plichta Kuczara

6)2a zdw-p.Plichta-Kuczara

 

 

Nb.p.Ryś

!)1c-p.Chrząszczak

2)2a-p.Stryczek

3)1b-p.Plichta-Kuczara

4)1a-p.Marszałek

5)5b-p.Chmielińska

 

 

Nb.p.Sendor-zawody

 

1)8a dz.łączy p.Kurek

2)8a dz.łączy p.Kurek

3)7a-p.Łozińska

4)5a-p.Dąbek

 

Warsztaty edukacyjne

ul.Krakowska sala nr12

 

1)3a-p.Stryczek

2)3b-p.Ochmańska

3)3c-p.Firek

Warsztaty edukacyjne

 ul.Szkolna sala nr 21

 

4)4a p.Wróbel

5)5b p.Chmielińska

6)5a-p.Chmielińska

 

Zamiana sal:

 

4)7a s.20

5)7a s.26

6)6b s.36

 

Nb. p. Kłeczek T.
zajęcia biblioteczne 8.00 – 9.00 p. Chochół M.

Świetlica ul. Krakowska
12.30 – 13.30 p. Firek T.

 

Dyżury:

O przerwa-szatnia w-f-p.Stolarek

2 przerwa parter. Dąbek

5 przerwa jadalnia -Czerwińska

 

Zastępstwa czwartek 10.10.2019r.

 

Nb.p.Weiss

 

nb.p.Baczmańska-wycieczka z 6a

1)8b-p.Staszczuk za 6a

2)5b-wycieczka

3)5b-wycieczka

4)7c-p.Łozińska za 5b

 

nb.p.Luberda-wycieczka z 6a

1)7c-p.Stolarek

2)7a-p.Kulczycka

3)6a-wycieczka

4)7a-p.Bednarczyk

5)5b-wycieczka

6)6b-p.Wróbel za 6a

7)8a-p.Foltyn za 5b

 

nb.p.Niemiec

1.)5azkk-p.Chrząszczak

6)4a zkk-p.Bednarczyk

7)3c rew-p.Bednarczyk

8)7b zkk-p.Jaromin

UL.Szkolna 7.00-8.00-p.Stolarek

 

NB.p.Chmielińska-wycieczka z 5b

1)6c-p.Firek

2)6a-wycieczka

3)7c-p.Ochmańska

4)7b-p.Czerwińska

6)5a-p.Staszczuk za 6a

 

Nb.p.Soja-wycieczka z 5b

2)7c-p.Czapla

3)8ab-p.Kuczara

4)8ab-p.Stolarek za 6a

5)7b-p.Ryś za 5b

6)7a-Foltyn za 5b

7)7a-p.Marszałek

8)7c-p.Marszałek

 

Nb.p.Sendor-zawody

1)8a dz.łączy p.Dąbek

2)8a dz.łączy p.Dąbek

3)4a-p.Wróbel

4)6b-p.Dąbek

 

Nb.p.Kurek-zawody

1)8a ch.łączy p.Dąbek

2)8a ch łączy p.Dąbek

3)7a-p.Łozińska

4)5a-p.Marszałek

5)1b sks-zajęcia świetlicowe.

 

Dyżury:

O przerwa-szatnia w-f-p.Stolarek

0 przerwa II piętro p.Chrząszczak

1 przerwa parter p.Czapla

2 przerwa szatnia w-f-p.Dąbek

2 przrwa parter-p.Foltyn

2 przerwa I pięto-p.Czapla

3 przerwa szatnia w-f p.Marszałek

3 przerwa jadalnia p.Wróbel z klasą

3 przerwa Iipiętro-p..Chochół

5przerwa szatnia w-f p.Czerwińska

5 przerwa jadalnia p.Wróbel przerwa II piętro

5 przerwa Iipiętro-p.Dąbek

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm