human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Zastępstwa

Aby obejrzeć zastępstwa należy w menu wybrać odpowiedni dzień tygodnia.

19 LUTY ŚRODA

 

Nb.p.Chochół Robert

6)8b-p.Luberda

7)8a-p.Luberda

 

KOMUNIKAT

W dniu 19.02.2020 r. odbędzie się zabawa karnawałowa dla klas 4-8 w godzinach od 17.00 - 19.00.

Zastępstwa - 18 luty 2020 r. (wtorek)

 

Doradztwo zawodowe kl.8a,8b-wyjście do liceum godz.10.20-12.00

 

3)kl.8a-p.Sendor

4)kl.8a-p.Sendor

5)kl.8a-p.Sendor

 

3)7a-p.Staszczuk za 8a

4)5a-p.Dąbek za 8b

 

3)8b-p.Foltyn

4)8b-p.Foltyn

5)8b-p.Foltyn

 

5)7a-p.Stępień za 8b

 

DYŻURY:

3 przerwa jadalnia-p.Staszczuk

4 przerwa II piętro-p. Dąbek

 

17 luty poniedziałek

 

 nb. p. Sendor - zawody

5)1c sks-zajęcia świetlicowe

6)7a-p.Soja -Szczuka

7)8a-p.Chmielińska

8)8a-p.Foltyn

 

Dyżury:

6 przerwa- szatnia wf-p.Chmielińska

 

Program profilaktyczny „Debata”-sala 38

1)8a-p.Niemiec

2)8a-ks.Tucznio

 

3)8b-p.Czerwińska

4)8b-p.Foltyn

 

5)7c-p.Soja

6)7c-p.Chmielińska- zamiana sal 6a w sali 3

14 luty piątek

 

nb.p.Dudek

świetlica 11.30-15.00-p.Ochmańska

 

nb. p. Kurek-zawody

2)4a-p.Ryś -sala 41

4)5b-p.Chmielińska-sala 38

 

nb. p. Sendor

Podział w-f na grupy:

5)5a- w-f-dz p.Chrząszczak (łączy)

7)8a-ch-p.Bryk zajęcia świetlicowe

8)8a-ch-p.Bryk zajęcia świetlicowe

 

Dyżury:

2 przerwa II piętro-p.Staszczuk

5 przerwa duża szatnia -p.Luberda

5 przerwa jadalnia -p.Chrząszczak

6 przerwa duża szatnia -p. Milewska

7 przerwa parter- p.Stępień

 

Zastępstwa na czwartek 13.02.2020 r.

 

nb. p. Dudek M.

świetlica 12.30-15.00 - p. Remin S.

 

nb. p. Dąbek A.

3)5a Z - p. Marszałek I. (łączy)

5)7c Z - p. Marszałek I. (łączy)

6) 8b Z - p. Czerwińska A. (łączy)

 

Dyżury:

6 przerwa - parter wsch - p. Chmielińska A.

6 przerwa I p. N - p. Soja-Szczuka M.

 

Podział wf na grupy 

4)5a wf - dziewczyny - p. Marszałek I.

12 LUTY ŚRODA

 

nb.p.Dudek M.

 świetlica:

7.00-8.00-p.Remin

13.30-15.00-p.Chrząszczak

 

nb.p.Chochół R.

 6)8b-p.Luberda

7)8a-p.Luberda

 

Dyżury:

6 przerwa 2 piętro wschód-p.Luberda

 

                                      Komunikaty

 

Program profilaktyczny „Debata”-sala 38

 

3)7a-zamiana sal(21)

4)7a-zamiana sal(20)

 

5)7b-zamiana sal 26

6)7b-zamiana sal 22N

 

 

        Zastępstwa - 11 luty 2020 r. wtorek

nb. p. Plichta - Kuczara

1)1b-p.Warzecha(zajęcia świetlicowe)

2)1b-p.Warzecha

4)1b-p.Warzecha (zabawa)

5)1b-p.Kulczycka (zabawa)

 

nb. p. Dudek M.

świetlica 12.30-13.30-p.Firek

13.30-15.00-p.Bednarczyk

 

nb. ks. Tucznio

 1)3c-p.Firek

2)3a-p.Stryczek

3)3b-p.Ochmańska

4)2b-p.Bednarczyk(łączy)

5)7c-p.Sendor

 

Dyżury:

0 przerwa 2 piętro N-p.Firek

2 przerwa 1 piętro N-p.Warzecha

4 przerwa parter N-p.Warzecha

5 przerwa 2 piętro wschód-p.Sendor

 

Komunikat

Zabawy karnawałowe klas I-III -odbędą się w sali gimnastycznej.

 1-2)kl.1c, 2a, 2b, 3b

4-5)kl.1a, 1b,3a, 3c

 

Koncert w CkiS „Odcienie Jazzu”

3-4)kl.5b p. Kurek -p.Baczmańska na l.4 j.polski z kl 6b

3-4)kl.5a p. Sendor-p.Chochół na l.3 j.polski z 7a

Zastępstwa 24 I 2020 r.  piątek

 nb. p. Luberda

1)7a-zajęcia świetlicowe -p. Kurek

2)7b-p.Remin

3)6b-p.Soja

4)7c-p.Baczmańska

 

 nb. p. Dąbek

3)4a-p.Plichta-Kuczara

4)3b-p.Ochmańska

6)6b-p.Bednarczyk

 

 nb. p. Ryś

3)6c-ks.Tucznio

4)5a-p.Chmielińska

6a-p.Baczmańska

6)5b-p.Baczmańska

 

nb. p. Kłeczek

świetlica 11.30-13.30-p.Ochmańska

 

nb. p. Warzecha

7.oo-8.oo-p.Ochmańska

8.00-9.00-p.Kurek

11.30-14.30-p.Plichta-Kuczara

 

Dyżury:

1 przerwa szatnia w-f-p.Kurek

1 przerwa I piętro-p.Milewska cały korytarz

2 przerwa I piętro Nowe-ks.Tucznio

3 przerwa parter wschód -p.Jaromin

4 przerwa II piętro-p.Wróbel cały korytarz

5 przerwa II piętro -ks.Tucznio cały korytarz

6 przerwa II piętro -p.Chmielińska cały korytarz

Zastępstwa 23 I 2020 r. Czwartek

 

nb.p.Luberda

1)7c-zajęcia świetlicowe (p.Firek)

2)7a z-p.Staszczuk (łączy)

3)6a-p.Niemiec M.

4)7a- p.Niemiec M.

5)5b powr-łączy z kl.Vb

6)6b-p.Łozińska

7)8a-p.Chmielińska

 

nb.p.Ryś

1)2a-p.Kulczycka

2)1c-p.Chrząszczak

3)1b-p.Plichta-Kuczara

4)1a- p.Remin (łączy)

5)5b-zajęcia świetlicowe p.Niemiec

 

nb.p.Dąbek

3)5az -p.Marszałek (łączy)

5)7c z-p.Marszałek (łączy)

6)8bz-p.Czerwińska(łączy)

 

nb.Kłeczek

świetlica:12.30-13.30-.Firek

 

nb.p.Warzecha

7.00-8.00-p.Stryczek

8.00-9.00-p.Firek

9.00-10.00-p.Niemiec

12.30-15.30-p.Remin

 

Dyżury:

o przerwa I piętro Nowe-p.Kulczycka

1 przerwa I piętro-p.Niemiec całość

2 przerwa I piętro-p.Chrząszczak całość

3 przerwa parter wschód p.Jaromin

5 przerwa II piętro -p.Foltyn całośc

5 przerwa I piętro Nowe-p.Jaromin

6 przerwa parter wschód -p.Łozińska

Zastępstwa 22 I 2020 r. - Środa

 

 Warsztaty kl 7a-sala 21

2)7a-p.Jaromin

3)7a-p.Jaromin

 

nb.p.Kłeczek

 

nb.p.Milewska-wycieczka z 7b

1)6b-p.Stolarek za 7b

2)6c-p.Chmielińska za 4a

3)5b-p.Bryk za 4a

5)7b-wycieczka

6)5b inf-p.Soja za 7b

 

nb.p.Wróbel-wycieczka z 4a

1)8b zr-p.Banaczyk-Niemiec za 4a

2)7b-wycieczka

3)7b-wycieczka

4)7a-p.Zając 4a

5)4a-wycieczka

6)6c zr-odwołane

 

nb.p.Marszałek

2)3c-p.Firek

3)5a P, Z -p. Chrząszczak

4)7c-p.Niemiec J.za 7b

5)3b zr- p. Ochmańska

 

nb.p.Niemiec M.-wycieczka z 7b

1)6c zkk-odwołane

6)3c rew-odwołane

7)6b zkk-odwołane

8)7a-rew odwołane

 

nb.p.Warzecha

świetlica 12.30-16.00-p.Bednarczyk

 

nb.p.Luberda

1)7a zr-p.Sendor

2)8b-p.Sendor za 7a(w-f)

3)7a-p.Jaromin

4)5b-p.Chmielińska

5)5a-p.Baczmańska

 

 nb. p. Ryś

5)6c-p. Czerwińska (łączy)

 

nb. p. Dąbek

2)6b- p. Soja-Szczuka

3)5a Z - p. Chrząszczak (łączy grupy)

4)7a P - p. Niemiec J. (łączy)

6)4a - wycieczka

 

Dyżury:

1 przerwa II piętro-p. Baczmańska całość

3 przerwa parter wschód-p.Kurek łączy

4 przerwa parter - p.Bryk

4 przerwa II piętro nowe-p.Niemiec J.

5 przerwa parter nowy-p.Chrząszczak całość

5 przerwa I piętro nowe-p.Sendor

5 przerwa II piętro -p.Chmielińska  całość

5 przerwa jadalnia -p.Baczmańska

 

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm