human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Matematyka

 Mistrzostwa Szkoły w Programowaniu Baltie

będą składały sie z 3 części:

-wyników etapu domowego,wyników etapu szkolnego, oraz wyników etapu wojewódzkiego. W etapie szkolnym mogą wziąć udział uczniowie którzy poprawnie rozwiążą przynajmniej 3 zadania, ze względu na ograniczoną ilość komputerów warunek ten może zostać podniesiony do 4 zadań. Poniżej aktualne wyniki konkursu.Przynajmniej jedno zadanie na serwer konkursowy wysłało do tej pory 115 uczniów.

etap szkolny musi odbyć się do 14 maja 2017 ( termin zostanie podany 4 maja)

etap wojewódzki od 15-22 maja

Wyniki etapu domowego konkursu Baltie 2017    1 maja 2017

  Zawodnik Klasa OK Ø 8 7 6 5 4 3 2 1
1 Konrad Tekieli 5 8 5,63 3 10 1 1 9 9 1 11
2 Gabriela Szczuka 5 8 7,13 4 6 5 4 24 3 9 2
3 Wojtek Bilski 4 8 9,38 2 8 17 6 5 1 4 32
4 Mikołaj Sieńko 5 6 9,83   5 7 26 3   6 12
5 Alicja Wieczorek 5 6 16,33   3 28 23 15   15 14
6 Oliwier Urbanik 5 6 18,67   2 6 5 21   34 44
7 Natalia Podgórni 4 6 24,5     30 17 33 7 14 46
8 Magdalena Chmiest 5 5 24,2   7 26   13   8 67
9 Piotr Bilski 4 5 18,6     8 11   16 21 37
10 Bartłomiej Ruszaj 5 5 13,6     3 36 18 10 12 25
11 Krzysztof Kramarz 4 5 32,6       30 28 13 28 64
12 Wiktor Kasprzyk 6 4 19 6 9 2 3       62
13 Jagoda Bała 5 4 17   4 11   36     17
14 Anna Furman 5 4 17,25     21 27 2 34 41 19
15 Szymon Głowacz 5 4 43,75     29 29 35 24 44 82
16 Karolina Janik 5 4 11     10   4 8 42 22
17 Antoni Braś 5 4 22,25     9   30 19 39 31
18 Weronika Dulowska 5 4 30,5     14 22     26 60
19 Eleonora Krawczyk 5 4 36,75 7   15 20     31 81
20 Gabriela Karcz 5 4 48,5     22   41 26 35 96
21 Karolina Jania 5 4 37     20   43 15 33 80
22 Anna Kuciel 6 4 17,75         7 14 11 39
23 Patryk Dudzik 3 4 19,25     36   22 12 30 13
24 Jowita Dudzik 2 4 23     39   39 5 22 26
25 Radosław Wilk 4 4 34,25     35 33 37 11 18 71
26 Oliwia Broda 5 3 37,33     16 18       78
27 Aleksandra Przybylska 5 3 18,33     12   25 28   18
28 Sandra Pieńkowska 5 3 19,67     18   20 32   21
29 Patrycja Brzeń 5 3 25,67     23   34     20
30 Nika Ścisłowska 5 3 29     19   26     42
31 Michał Krawczyk 5 3 21,67     34 28 1 23   36
32 Szymon Krzeczowski 4 3 34,33     31 10   6 40 87
33 Małgorzata Gala 5 3 38,33     40   38 18 38 59
34 Zuza Damasiewicz 5 3 45         31 20   84
35 Wojciech Chochół 4 3 21     37 7     13 43
36 Hanna Rułka 5 3 33,67       24     7 70
37 Kacper Wągroda 4 3 15         27   10 8
38 Aleksandra Świeszek 6 3 18,33         11   16 28
39 Łukasz Kuczała 5 3 19,67   11     32   3 24
40 Olga Wolak 5 3 25         29 27 5 41
41 Paweł Polakiewicz 6 3 25,67 5     31 10   17 50
42 Marcel Wosik 6 3 28,67         14   20 52
43 Bruno Drożdż 4 3 48,67   13   34 23 21 32 91
44 Natalia Tomczyk 6 3 56,67     32   42   36 92
WYNIKI   UCZESTNIKÓW ETAPU FINAŁOWEGO
XXVIII EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU
        „MATEMATYKA BEZ GRANIC”   marzec 2017
region Małopolska Szkoły Podstawowe
KLASY VI
     
Miejsce klasa szkoła
w regionie    
1 6d SP im. H. Sienkiewicza   Krzeszowice
2 6b Katolicka SP im.Jadwigi Królowej Kraków
  6 SP im Marii Konopnickiej Raciborsko
4 6 SP nr 11 im M, Kopernika Oświęcim
5 6a SP nr 95 im.W. Broniewskiego Kraków
6 6a Katolicka SP im.Jadwigi Królowej Kraków
  6b SP 159 Kraków Sióstr Urszulanek
8 6i SP 162 im.W. Szafera Kraków
  6a SP nr 36 Kraków
  6c SP nr 25 im. T . Kościuszki Kraków
11 6a SP nr 25 im. T . Kościuszki Kraków
  6a SP 109 Kraków
13 6a SP im. Jana Kochanowskiego Brzeźnica
14 6b SP nr 36 Kraków
  6 SP nr 38 im. Bractwa Kurkowego Kraków
16 6a PSP Akademos Kraków
  6a SP nr 2 Kęty
18 6b SP Zielonki
  6c SP nr 95 im.W. Broniewskiego Kraków
  6c SP nr 36 Kraków
  6d SP nr 25 im. T . Kościuszki Kraków
22 6a SP 159 Kraków Sióstr Urszulanek
23 6 SP im Wandy Rutkiewicz Rząska
  6 SP im Kard.S Wyszyńskiego Szerzyny
25 6a SP Zielonki
  6c SP Zielonki
  6a SP 18 im Świętej Anny Kraków
  6 SP nr 1 im. Marii Konopnickiej Przyszowa
29 6 SP im. Św Królowej Jadwigi Więcławice Stare
30 6 NSP w Koszycach Małych
     
KLASY 5
     
1 5c SP nr 36 Kraków
2 5a Katolicka SP im.Jadwigi Królowej Kraków
3 5a PSP Akademos Kraków
  5c PSP Akademos Kraków
  5a SP Zielonki
6 5c SP Zielonki
7 5a SP nr 2 Kęty
  5 SP im H. Sienkiewicza Laskowa
  5b Katolicka SP im.Jadwigi Królowej Kraków
10 5a SP im. H. Sienkiewicza   Krzeszowice
  5b SP nr 95 im.W. Broniewskiego Kraków
12 5a SP nr 25 im. T . Kościuszki Kraków
13 5d SP im. H. Sienkiewicza   Krzeszowice
14 5a SP nr 38 im. Bractwa Kurkowego Kraków
15 5b PSP Akademos Kraków
  5 SP nr 3 im Armii Krajowej Pcim
  5c SP im. H. Sienkiewicza   Krzeszowice
  5b SP im. H. Sienkiewicza   Krzeszowice
  5b SP Zielonki
20 5a SP im. Jana Kochanowskiego Brzeźnica
  5 Niepubliczna SP w Zelkowie
22 5b SP im. B. Wanata Moszczenica
23 5b SP nr 36 Kraków
24 5 SP im M.Konopnickiej Konary
  5 Zespół Szkół w Łysej Górze
26 5 SP im Kard.S Wyszyńskiego Szerzyny
27 5a SP im. Jadwigi Królowej Polski Lisia Góra
28 5 SP im.S. Szymachy Koniusza
  5 SP im S. Słotwińskiego Kamień
  5a SP nr 36 Kraków
     
klasyfikacja zawiera 30 najlepszych rezultatów klas V i VI w Małopolsce

Klasyfikacja zamieszczona na stronie MBG zawiera wyniki klas. Przykładowo jesli 5 klas osiągnie taki sam rezultat

punktowy wszystkie otrzymuja pierwszą lokatę. jesli następne kilka klas uzyskuje tyle samo punktów wszystkie otrzymują drugą lokatę.

 

 16 marca 2017 roku (czwartek) odbędzię się w naszej szkole

Konkurs Matematyczny Kangur

uczniowie klas IV - VI rozpoczną pisanie konkursu

o godzinie 13:50 w salach 34,35,36,37

czas na rozwiązywanie zadań konkursowych 75 minut

 

Próbny Kangur Matematyczny dla uczniów klas czwartych odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 8:00

zapraszamy

W marcu uczniowie naszej szkoły będa uczestniczyć w następujących konkursach matematycznych:

3 marca PANGEA konkurs dla uczniów klas V

9 marca (czwartek) Matematyka Bez Granic naszą szkołę reprezentują wybrane klasy V i VI które w całości chciały wziąć udział w konkursie

16 marca Kangur Matematyczny klasy II - VI

24 marca etap rejonowy Krakowska Matematyka naszą szkołę repezentuje 5 uczniów którzy awansowali do tego etapu

archiwalne informacje matematyczne znajduja sie w zakładce wydarzenia /matematyka

 

 

Konkurs matematyczny PANGEA dla uczniów klas piątych

zaliczany do klasyfikacji

Matematycznej Ligi Mistrzów

odbędzie się w piątek 3 marca o godzinie 8:00 w sali 37.

Prosimy o punktualne przybycie

Czas rozwiązywania zadań konkursowych 45 minut

Na karcie odpowiedzi nie można robić skreśleń, dopisków ani poprawek. Odpowiedzi uczniowie zaznaczają  długopisem w kolorze czarnym/niebieskim.
Pytania mają różny poziom trudności. Za brak odpowiedzi uczeń otrzymuje 0 punktów. Za błędną odpowiedź naliczane są punkty ujemne 1/4 punktów do zdobycia w danym zadaniu. Tylko jedna odpowiedź w każdym pytaniu jest prawidłowa, zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi uznawane jest za błąd.
 
 

Etap powiatowy konkursu programistycznego

 

Małopolskie Baltie 2017

 

odbędzie się w dniu 14 lutego 2017 r (wtorek)

Rozpoczęcie pracy uczniów nastąpi
o godz.
11.00 i będzie trwać 90 minut. Ze względów organizacyjnych prosimy uczestników o przybycie do pracowni komputerowej do godziny 10:30

Uczeń samodzielnie rozwiązuje zadania  konkursowe pracując na komputerze w trybie off-line. Przypominamy o przestrzeganiu ograniczeń programu, w którym będą rozwiązywane zadania: wielkość pliku maks. 3KB, czas biegu maks 0,5 sek., szybkość Baltiego nieskończoność 

Na pulpicie swojego komputera każdy uczestnik etapu rejonowego będzie miał katalog, w którym znajdzie zadania oraz puste pliki .bpr przeznaczone do zapisania w nich rozwiązania.

Po zakończeniu pracy uczeń w obecności nauczycielalub nauczyciel w obecności ucznia przesyła rozwiązywanie swoich zadań na platformę konkursową.

Naszą szkołę w tym etapie konkursu reprezentuje 10 uczniów którzy w poprzednim etapie zostali sklasyfikowani na poniższych pozycjach

13. Gabriela Szczuka
29. Wiktor Kasprzyk
68. Mikołaj Sieńko
73. Szymon Głowacz
104. Bartłomiej Ruszaj
133. Jakub Sraga
230. Olga Brańka
297. Oliwia Drzewniak
362. Wojtek Bilski
378. Olga Wolak

Oprócz w/w uczniów zadania konkursowe w naszej szkole będzie rozwiązywać jeszcze 5 uczniów z innych szkół Małopolski

Do etapu wojewódzkiego awansuje najwyżej sklasyfikowana 100 uczniów

Życzymy powodzenia

 

 

 

Ostatni w tym półroczu konkurs matematyczny dla uczniów klas V zaliczany do Matematycznej Ligi Mistrzów odbędzie się w najblizszą środę 18 stycznia 2017 roku o godzinie 8;00 w sali 37.

Na szkolnej tablicy ogłoszeń zostały wywieszone wyniki konkursu ALFIK i aktualne klasyfikacje Matematycznej Ligi Mistrzów

Miło mam poinformować ze pięcioro uczniów naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego konkursu

"Krakowska Matematyka 2016/2017"

O tytuł laureata tego konkursu będą ubiegać się :

Krzysztof Kramarz

Konrad Tekieli

Alicja Wieczorek

Kamil Motyl

Wiktoria Wróbel

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale (24 marca 2017 r )

 

Wstępne wyniki konkursu Krakowska Matematyka zostaną wywieszone na szkolnej tablicy ogłoszeń w poniedziałek 28 listopada o godzinie 8:00.

Wgląd do ocenionych prac i zgłaszanie ewentualnych zastrzeżeń w poniedziałek 28 XI 2016 w godzinach 11:45- 12;25 oraz w godzinach 14:30 - 15;00 u pana Tadeusza Foltyna.

 

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm