human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

 

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej OLIMPUS

Natalia Podgórni – klasa Va

Olga Kurek – klasa IV b

Piotr Bilski – klasa Va

Magdalena Chmiest – klasa VI b

Julia Ćwikła – klasa Va

Filip Gala – klasa IV b

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji K. I. Gałczyńskiego „SIÓDME NIEBO”

Gabriela Matysik z kl. IVa zajęła 3 miejsce

Stanisław Dębicki z kl. Vc zdobył wyróżnienie

W konkursie uczestniczyło 93 uczniów krakowskich i małopolskich szkół podstawowych

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach

 

Wpłaty na miesiąc; LUTY 2018r.

 

przyjmowane są od dnia   31.01.2018r.

w pokoju 28 (ul. Szkolna 7)

                               poniedziałek, wtorek, czwartek w godz.7.30 - 17.00

                               środa, piątek                                w godz. 7.30 - 15.30                        

                                                           i   wynoszą:

POSIŁEK JEDNODANIOWY             10 dni x 1,50 = 15,00 zł

 

OBIAD                                                           10 dni x 3,50 = 35,00 zł

 

W PRZYPADKU NIE UISZCZENIA WPŁATY, UCZNIOWI NIE BĘDZIE WYDANY POSIŁEK.

  • Istnieje możliwość wykupienia posiłków na dowolną liczbę dni.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
  • Zakupu posiłków należy dokonać najpóźniej na dzień przed wydaniem.
  • Stołówka zwraca należności za niewykorzystane posiłki lub obiady po wcześniejszym zgłoszeniu w pokoju 28 lub pod nr tel. 012 282-00-61, zgłoszenie nieobecności musi nastąpić najpóźniej do godziny 8.00 w dniu w, którym dziecko nie będzie jadło obiadu.
  • Od 01.02 2018r. można dokonywać elektronicznej opłaty za obiady. Więcej informacji

       na stronie internetowej www.sp2krzeszowice.eu i na tablicy ogłoszeń dla Rodziców.

III zbiórka makulatury odbędzie się w środę i czwartek

24-25 stycznia 2018

Zapraszamy do udziału w zbiórce wszystkie klasy naszej szkoły.

Prosimy o podpisanie każdej paczki.

KONKURS ZUCH

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie

Zuch”.

Konkurs ZUCH polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów

zintegrowanego sprawdzianu, zróżnicowanego w zależności od klasy.

Konkurs rozwija wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a jego treść jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej.

Zgodę na konkurs oraz opłatę w wysokości 9 zł należy donieść do wychowawców klas do 30.01.2018 r.

Konkurs odbędzie się 01.03.2018.r.

Organizator konkursu

Anna Ochmańska

WYKAZ SAL NA SPOTKANIE
Z RODZICAMI KLAS I – III,

WYWIADÓWKA

w dniu 22.01.2018 r. godz. 17:00

w budynku przy ul. Szkolnej 7.

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1a

p. Lucyna Stryczek

21

1b

p. Anna Ochmańska

25

1c

p. Teresa Firek

19

2a

p. Sylwia Remin

26

2b

p.Brygida Plichta-Kuczara

22

3a

p.Alicja Bednarczyk

36

3b

p.Anna Cupiał

37

3c

p.Dorota Wójtowicz

38

3d

p. Barbara Śliwa

33

3f

p. Witolda Bartkowska

35

WYKAZ SAL NA SPOTKANIE
Z RODZICAMI KLAS IV – VII

WYWIADÓWKA

w dniu 22.01.2018 r. godz. 18:30

w budynku przy ul. Szkolnej 7

4a

p.Donata Baczmańska

21

4b

p.Alicja Dąbek

35

4c

p. Anna Chmielińska

22

5a

p.Justyna Luberda

25

5b

p. Ilona Milewska

26

5c

p. Katarzyna Zając

34

5d

p.Małgorzata Soja-Szczuka

38

6a

p. Maciej Sendor

33

6b

p.Tadeusz Foltyn

37

7a

p. Marta Kurek

36

INFORMACJA

O ELEKTRONICZNYCH WPŁATACH ZA OBIADY

Od dnia 01.02.2018 r. można będzie dokonywać elektronicznie opłaty za obiady.

  1. Przelewy przyjmowane będą tylko od Rodziców, których dzieci korzystają z wyżywienia przez cały miesiąc.

  1. Przelewy będzie można dokonać tylko za 1 miesiąc do 3 – go dnia każdego miesiąca na konto nr:

BOŚ Krzeszowice 09 1540 1115 2001 6080 1766 0001

  1. Kwota na obiady za dany miesiąc będzie podawana na stronie internetowej szkoły (www.sp2krzeszowice.eu) oraz na tablicy ogłoszeń dla Rodziców.

  1. W tytule przelewu należy umieścić: imię i nazwisko dziecka, klasę, miesiąc, za który dokonywany będzie przelew, kwotę za obiady w danym miesiącu

np.: Jan Kowalski kl. I x – wpłata za obiady za m-c luty/2018 r. – 35,00 zł

Dziękujemy!

 

Zebraliśmy na 26 Finale WOŚP 2 222,27 zł

14.01.2018r.

XXVI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

STARTUJEMY O GODZ. 11.45!

W programie:

Koncert kolęd

  • W języku polskim
  • W języku angielskim
  • Na instrumentach muzycznych

Jasełka w wykonaniu uczniów klas III

Rozgrywki szachowe – Zagraj partię z Mistrzem! *

*reprezentacja naszej szkoły w szachach

Pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej

Pokazy akrobatyki i tańca cheerleaderek zespołu Fitness Harmonia w Krzeszowicach

Cały czas będzie można kupić okolicznościowe pierniki na kiermaszu

ZAPRASZAMY!

ROK SZKOLNY 2017/2018

I semestr

18 września 2017 r. – Spotkanie z rodzicami połączone z wyborami klasowych rad oraz przedstawicieli Rady Rodziców

09 października 2017 r. – Dzień otwarty

13 listopada 2017 r. – Wywiadówka: kl. I – III godz. 18.00, kl. IV – VII godz. 17.00

11 grudnia2017 r. – Dzień otwarty

22 stycznia 2018 r. – Wywiadówka: kl. I – III godz. 17.00, kl. IV – VII godz. 18.30

II semestr

12 marca 2018 r. – Dzień otwarty

09 kwietnia 2018 r. – Wywiadówka: kl. I – III godz. 18.30, kl. IV – VII godz. 17.00

14 maja 2018 r. – Dzień otwarty

11 czerwca 2018 r. – Wywiadówka: kl. I – III godz. 17.00

Miło nam poinformować że uczennice klasy VI b

Alicja Wieczorek

Aleksandra Chochół

zostały zakwalifikowane do etapu rejonowego

Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

do tego etapu zostało zakwalifikowanych 670 uczniów którzy zdobyli w etapie szkolnym minimum 45 punktów

Gratulujemy i zyczymy powodzenia w następnym etapie konkursu

W dniu 19 grudnia( Wtorek) wyjątkowo sekretariat szkoły

czynny od godziny 7/30 do 16/00.

Zajęcia dodatkowe – I semestr 2017/2018

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota, Niedziela

Godz.

Rodzaj zajęć

Godz.

Rodzaj zajęć

Godz.

Rodzaj zajęć

Godz.

Rodzaj zajęć

Godz.

Rodzaj zajęć

Godz.

Rodzaj zajęć

12.40-13.25

 

Zajęcia logopedyczne

Kl. II a

A.Jaromin

13.50-14.35

Koło wokalne

Kl. IV-VII

A.Łozińska

8.00-8.45

Zajęcia rozwijające
z j. polskiego

Kl. IV-VII

M. Chochół

13.50-14.35

Warsztaty teatralne

Kl. IV-VII

M. Chochół

12.50-13.35

Koło j. angielskiego

Kl. IV

A.Dąbek

10.00-11.00

Schola przy kościele św. Marcina

s. S. Homoncik

13.50-14.35

Koło mitologiczne

Kl. IV-VII

J. Luberda

12.45-13.30

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Kl. III

A.Czerwińska

14.45-15.30

Koło historyczne

Kl. IV- VII

J. Luberda

11.45-12.30

Zajęcia rozwijające kreatywność

Kl. I b

B. Chrząszczak

11.45-12.30

SKS

Kl. IIII d, e

J. Stolarek

 

 

 

 

12.40-13.25

Zajęcia logopedyczne

Kl. II b

A.Jaromin

8.00-8.45

Zajęcia rozwijające
z matematyki

Kl. IV

T. Foltyn

12.50 – 13.35

Wyrównujące/rozijające

kl. III e

A. Kulczycka

11.45-12.30

Zajęcia rozwijające kreatywność

Kl. I a

B. Chrząszczak

 

 

 

 

8.55-9.40

Zajęcia rozwijające z j. polskiego

Kl. V-VII

A.Wróbel

12.50-13.35

Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego

Klasa IV-VII

A.Wróbel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00-8.45

Zajęcia redakcyjne – gazetka „Henryczek”

Kl. VI b

D. Baczmańska

8.00-8.45

Zajęcia rozwijające z j. polskiego

Kl. IV-VI

D. Baczmańska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.50-14.35

Koło matematyczne

Kl. V a

T. Foltyn

12.50-13.35

Koło gier stolikowych

Klasa I a

L. Stryczek

 

 

 

 

 

 

 

 

12.45=13.30

Rozwijające zainteresowania matematyczne/
wyrównujące

Kl. II b

B. Plichta - Kuczara

12.50-13.35

Zajęcia rozwijające kreatywność

Kl. I c

B. Chrząszczak

 

 

 

 

 

 

 

 

12.50-13.35

SKS

Kl. III a, b, c, f

J. Stolarek

11.45-12.30

Zajęcia rozwijające z
j. angielskiego

kl. III d,e

A. Czerwińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.45 – 12.30

Rozwijające/
wyrównujące

kl. IIId

B.Śliwa

 

 

 

 

 

 

 

 

Koło Młodego Podróżnika, klasy III-VII, B. Chrząszczak, M. Niemiec – wg odrębnego harmonogramu

 Poniedziałek- Zajęcia rozwijające z plastyki dla klas IV, godzina 8/00-8/45, sala 26, opiekun- Ilona Milewska

Środa- Zajęcia rozwijające z plastyki dla klas IV- VII, godzina 13/50-14/35, sala 26, opiekun- Ilona Milewska

Jest mi niezmiernie miło poinformować,że uczeń klasy VII a

KRZYSZTOF NOWAK

zakwalifikował się do etapu rejonowego
MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Anna Czerwińska

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego została zakwalifikowana czwórka uczniów naszej szkoły. Wśród 1412 uczniów którzy w etapie szkolnym zdobyli minimum 24 punkty znaleźli się:

Alicja Wieczorek kl VI b

Konrad Tekieli   kl VIa

Wiktoria Wróbel kl VIIa

Pyrdek Aleksander kl VIIa

Gratulujemy i życzenia powodzenia w następnym etapie konkursu

Uprzejmie informujemy, że do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego
„Z Dobrą Nowiną przez życie” zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Bilski Wojciech kl V a

Chmiest Magdalena kl VIb

Dębicki Stanisław kl Vc

Długaszek Michał kl Vc

Dziura Natalia kl VII a

Wróblewska Maria kl V b

Zając Dorota kl VII a

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!!!!

Wyniki szkolnego etapu konkursu Krakowska Matematyka. Lista zawiera najlepsze 10 wyników z każdego poziomu. Pełna lista na szkolnej tablicy ogłoszeń. Wyniki konkursu zostały zaliczone do klasyfikacji Matematycznej Ligi Mistrzów

Krakowska Matematyka IV   Krakowska Matematyka V   Krakowska Matematyka VI
1 Miłosz Korbiel 18   1 Otylia Pyrdek 14   1 Oliwier Urbanik 20
2 Olga Kurek 13   2 Krzysztof Kramarz 13   2 Alicja Wieczorek 18
  Hanna Lupa 13     Wojciech Bilski 13   3 Magdalena Chmiest 16
  Oskar Zdechlik 13   4 Stanisław Dębicki 12   4 Daria Woźniak 15
5 Marcin Stępowski 12     Michał Długaszek 12   5 Gabriela Szczuka 10
6 Jakub Piechowicz 8     Filip Wyrwa 12     Konrad Tekieli 10
7 Bartosz Hołda 7   7 Wojciech Chochół 7   7 Patrycja Brzeń 9
  Karolina Tekieli 7     Piotr Stolarek 7     Mikołaj Sieńko 9
  Franciszek Wróblewski 7   9 Natalia Podgórni 5   9 Anna Jędryka 8
10 Konrad Pszczółkowski 6   10 Mikołaj Staszczuk 4     Hanna Rułka 8
Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm