Szachowe Mistrzostwa gminy Krzeszowice

W dniu 5.11.2019 roku w CKiS w Krzeszowicach odbyły się szachowe mistrzostwa gminy Krzeszowice rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwier Urbanik,Konrad Tekieli, Antoni Braś i Otylia Pyrdek zdobyli tytuł Mistrzów Gminy w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Drugie miejsce w tym turnieju zdobyła II reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wojciech Bilski , Mikołaj Sieńko, Piotr Byczek i Jania Karolina.

W kategorii Igrzyska Dzieci nasza reprezentacja w składzie Bartosz Gaj, Karol Baranowski, Łukasz Sosiński i Natalia Sitarz zdobyli drugie miejsce. Mistrzami gminy została drużyna z Ostrężnicy która w bezpośrednim pojedynku z naszą reprezentacją zremisowała ale zdobyła więcej punktów od nas w meczach z innymi drużynami.

Gratulujemy sukcesu naszym szachistom i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych które odbędą się w środę 13 XI w Skawinie.