human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego została zakwalifikowana czwórka uczniów naszej szkoły. Wśród 1412 uczniów którzy w etapie szkolnym zdobyli minimum 24 punkty znaleźli się:

Alicja Wieczorek kl VI b

Konrad Tekieli   kl VIa

Wiktoria Wróbel kl VIIa

Pyrdek Aleksander kl VIIa

Gratulujemy i życzenia powodzenia w następnym etapie konkursu

Uprzejmie informujemy, że do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego
„Z Dobrą Nowiną przez życie” zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Bilski Wojciech kl V a

Chmiest Magdalena kl VIb

Dębicki Stanisław kl Vc

Długaszek Michał kl Vc

Dziura Natalia kl VII a

Wróblewska Maria kl V b

Zając Dorota kl VII a

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!!!!

Wyniki szkolnego etapu konkursu Krakowska Matematyka. Lista zawiera najlepsze 10 wyników z każdego poziomu. Pełna lista na szkolnej tablicy ogłoszeń. Wyniki konkursu zostały zaliczone do klasyfikacji Matematycznej Ligi Mistrzów

Krakowska Matematyka IV   Krakowska Matematyka V   Krakowska Matematyka VI
1 Miłosz Korbiel 18   1 Otylia Pyrdek 14   1 Oliwier Urbanik 20
2 Olga Kurek 13   2 Krzysztof Kramarz 13   2 Alicja Wieczorek 18
  Hanna Lupa 13     Wojciech Bilski 13   3 Magdalena Chmiest 16
  Oskar Zdechlik 13   4 Stanisław Dębicki 12   4 Daria Woźniak 15
5 Marcin Stępowski 12     Michał Długaszek 12   5 Gabriela Szczuka 10
6 Jakub Piechowicz 8     Filip Wyrwa 12     Konrad Tekieli 10
7 Bartosz Hołda 7   7 Wojciech Chochół 7   7 Patrycja Brzeń 9
  Karolina Tekieli 7     Piotr Stolarek 7     Mikołaj Sieńko 9
  Franciszek Wróblewski 7   9 Natalia Podgórni 5   9 Anna Jędryka 8
10 Konrad Pszczółkowski 6   10 Mikołaj Staszczuk 4     Hanna Rułka 8

W dniu 11 grudnia ( poniedziałek) zapraszamy na

Dzień Otwarty o godzinie 17/00

Spotkania odbędą się w budynkach prz ulicy Szkolnej i Krakowskiej.

KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

Zapraszamy uczniów kl. III- VII do wzięcia udziału w

Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej, który odbędzie się

18 grudnia o godz. 12.50 na ul. Szkolnej

i 19 grudnia o godz. 12.45 na ul. Krakowskej.

Udział w konkursie polega na wykonaniu piosenki świątecznej w wersji anglojęzycznej z podkładem KARAOKE (linią melodyczną).

Nagraną na CD/ pendrive piosenkę oraz wydrukowany tekst piosenki nalezy przynieść Jury w dniu konkursu.

Zapraszamy solistów i zespoły !!!

See you soon !!!

OrganizatorKonkursu: Anna Czerwińska

Projekt „Dziady”

Uczniowie Koła teatralnego pod opieką pani Moniki Chochół przygotowali przedstawienie na motywach dzieła Adama Mickiewicza pt: ”Dziady”.

Decydując się na ten dosyć trudny repertuar i chcąc przybliżyć uczniom młodszych klas klasykę literatury polskiej, chcieliśmy zaprosić nie tylko uczniów naszej szkoły, ale również rodziców i wszystkich zainteresowanych do obejrzeniem naszego spektaklu.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w realizację przedsięwzięcia, wykonali afisze i z niecierpliwością oczekują na finał.

Obsada:

Guślarz-Julia Kowalska

Przewodnik chóru-Alicja Wieczorek

Widmo- Oliwier Urbanik

Zosia- Aleksandra Chochół

Aniołek- Amelia Warzecha

Józio- Wiktor Hapek

Rózia- Zuzanna Zając

Wieśniak- Magdalena Chmiest

Wieśniaczka- Aleksandra Przybylska

Akompaniament-Ewa Kuczara

Oraz Zuzanna Damasiewicz, Olga Wolak, Karolina Janik, Anna Furman, Michał Kamiński i inni.

Serdecznie zapraszamy 13 grudnia o godz.17.00 do Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach i gwarantujemy niezwykłe doznania.

Opiekun Koła teatralnego

Monika Chochół

Wyniki etapu szkolnego Małopolskiego Konkursu Matematycznego

W konkursie startowało 25 uczniów. Pełna lista na szkolnej tablicy ogłoszeń.

Opublikowanie listy uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego na stronie internetowej Kuratorium  Oświaty nastapi 15 XII 2017 roku.

Do etapu rejonowego kwalifikuje się uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 60% punktów  możliwych do zdobycia, (24 punkty) ale liczba zakwalifikowanych do etapu rejonowego nie może przekroczyć 20% liczby uczestników etapu szkolnego.

Wyniki konkursu zaliczone zostaną do klasyfikacji

Matematycznej Ligi Mistrzów

1 Wieczorek Alicja 30
2 Pyrdek Aleksander 29
3 Wróbel Wiktoria 26
4 Tekieli Konrad 25
5 Rułka Hanna 23
6 Wyrwa Filip 22
  Sraga Zuzanna 22
8 Sraga Jakub 21
9 Woźniak Daria 20
10 Szczuka Gabriela 16
  Pyrdek Otylia 16
  Chmiest Magdalena 16
  Szypuła Weronika 16
  Urbanik Oliwier 16

KONKURS “ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

ODBĘDZIE SIĘ WE CZWARTEK 7 GRUDNIA 2017 ROKU

O GODZINIE 12.50 W SALI 34 /UL. SZKOLNA/

W BUDYNKU PRZY ULICY KRAKOWSKIEJ KONKURS ODBĘDZIE SIĘ
   WE CZWARTEK 7 GRUDNIA O GODZINIE 12.45.

Wyniki konkursu plastycznego
Potęga i trud-los Heraklesa”
w ramach XXIV Krakowskiego Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku 2017

Na konkurs napłynęły 234 prace z 33 szkół.
 
Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:
 
II miejsce - Oliwia Wójcik, klasa V B
 
Wyróżnienie - Amelia Oczkowska, klasa V B
 

Finały:
11 grudnia, godz. 12.00
Finał Turnieju (kategoria: testy, recytacja, konkurs plastyczny, literacki) dla szkół podstawowych

 
 

Z przyjemnością informujemy,

że uczniowie:

Marcin Stępowski z klasy 4b,

Franciszek Wróblewski z klasy 4b oraz

Antoni Kliś z klasy 5a

Zdobyli wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie z Historii

MULTITEST 2017

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Z radością informujemy, że w dniu
16 listopada 2017r.
zespół reprezentujący Naszą Szkołę w składzie:

Weronika Szypuła z klasy VIIa
oraz
Marcin Stępowski
z klasy IVb
zdobył
II miejsce
w Gminnym Konkursie Historycznym

„Historia Krzeszowic”
organizowanym przez Szkołę Podstawową
im. Stanisława Wyspiańskiego w Filipowicach.

W konkursie wzięło udział 11 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z Gminy Krzeszowice.

Uczniów do konkursu przygotowała

mgr Justyna Luberda

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Z ogromną radością informujemy, że uczennice naszej szkoły:

Olga Kurek z klasy 4b oraz

Natalia Podgórni  z klasy 5a

zdobyły wyróżnienie w

XXIV Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

Uczniów do konkursu przygotowała

mgr Justyna Luberda

Wyróżnionym uczennicom serdecznie gratulujemy
i życzymy wielu osiągnięć
w kolejnych konkursach!

Zapraszamy ucniów klas IV - VI do udziału w konkursie "Bezpieczna sieć" 

„Napisz list do młodszego przyjaciela, który dostał swój pierwszy telefon komórkowy/tablet/komputer z informacjami o tym, jak bezpiecznie z niego korzystać. Porozmawiaj o tym ze swoim rodzicem lub nauczycielem”

(praca powinna być napisana przez ucznia samodzielnie, w języku polskim, odręcznie, w sposób czytelny i zrozumiały, podpisana drukowanymi literami imieniem, nazwiskiem i oznaczeniem klasy (IV, V, VI), objętość: maksymalnie 1 strona A4)

więcej informacji na stronie http://www.kstu.pl/aktualnosci/63/konkurs-profilaktyczny-bezpieczna-siec

Przypominamy wszystkim uczniom że w najbliższych dniach odbędą sie dwa najważniejsze konkursy matematyczne.

Małopolski Konkurs Matematyczny

piątek 24 XI 2017 godzina 13:00

Do etapu rejonowego kwalifikuje się uczniów, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 60% punktów możliwych do zdobycia, ale liczba zakwalifikowanych do etapu rejonowego nie może przekroczyć 20% liczby uczestników etapu szkolnego.

 

Krakowska Matematyka        

czwartek 30 listopada godzina 8:00

regulamin konkursu, zakres wiedzy na stronie http://www.krakowskamatematyka.malopolska.pl/dokumenty/Regulamin_Krakowska_Matematyka.pdf

obydwa konkursy będą zaliczane do klasyfikacji

Matematycznej Ligi Mistrzów

Do klasyfikacji MLM zostały zaliczone takze wyniki konkursu matematycznego Multitest 2017. Ponizej lista najlepszych matematyków z kazdego poziomu pełna lista na szkolnej tablicy ogłoszeń

MULTITEST 2017  
  klasa IV Klasa V    
1 Olga Kurek 186 laureat   1 Piotr Bilski 158  
2 Franciszek Wróblewski 170 2 Stanisław Dębicki 152  
3 Miłosz Korbiel 168 3 Natalia Podgórni 150  
4 Oskar Zdechlik 166 Filip Wyrwa  150  
5 Filip Zieliński 162 5 Piotr Stolarek 148  
6 Karolina Tekieli 162 Wojciech Bilski 148  
7 Marcin Stępowski 160 7 Wojciech Chochół 144  
8 Bartek Hołda 156 8 Otylia Pyrdek 142  
9 Julia Stefańska 148 9 Kacper Kursa 140  
10 Jakub Piechowicz 146 10 Mikołaj Staszczuk 132  
                 
klasa VI klasa VII  
1 Woźniak Daria 174 1 Aleksander Pyrdek 186 wyróznienie
2 Wieczorek Alicja 172 2 Weronika Szypuła 160  
3 Szczuka Gabriela 162 3 Jakub Danecki 154  
4 Tekieli Konrad 160 4 Krzysztof Nowak 148  
5 Damasiewicz Zuzanna 144 5 Michał Nowotarski 142  
6 Sieńko Mikołaj 142  
Sraga Zuzanna 142  
8 Urbanik Oliwier 138  
9 Rułka Hanna 136  
10 Sraga Jakub 130  

INFORMACJA

CZWARTEK 23.11.2017R – SEKRETARIAT CZYNNY DO GODZ. 16.00

WPŁATY ZA OBIADY PRZYJMOWANE BĘDĄ DO GODZ.16.00

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO MILTITEST 2017

Uczeń kl. 5 a Filip Wyrwa i Mikolaj Staszczuk, uczeń kl. 5 d 
zdobyli DYPLOMY WYRÓZNIENIA w Multiteście Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów !!! Szkolny Koordynator Konkursu: Anna Czerwińska

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Jowita Dudzik

Oliwier Urbanik

Konrad Tekieli

Mikołaj Sieńko

zdobyła tytuł wicemistrzów powiatu krakowskiego  w turnieju rozgrywanym w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci ( Skawina 13 XI 2017 roku )

Należy podkreślic że pierwsze miejsce było w tym roku zdecydowanie poza zasięgiem naszych uczniów. Ranking drużyny z Zielonek był zdecydowanie wyższy od rankingu naszej drużyny. Lider mistrzów posiada kategorię szachową I+. Najwyższa kategoria naszych uczniów to kategoria III. Warto podkreślić że nasi uczniowie zachowali się jako prawdziwa drużyna . Jesli komuś zdarzyła się niespodziewana porażka pozostali członkowie naszego zespołu wygrywali pozostałe pojedynki.

wyniki naszej drużyny:

             SP 2 Krzeszowice - SP1 Krzeszowice 3:1

                                                     - SP Bolechowice 2,5 : 1,5

                                                     - SP Zielonki 0 : 4

                                                     - SP Zelków  3,5 : 0,5

                                                     - SP2 Skawina 2,5 : 1,5

                                                     - SP Przeginia  4:0

Gratulujemy Pełna dokumentacja turnieju na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6941/results.html?l=pl&prt=5_

 

 

Zapraszamy na wywiadówkę, poniedziałek 13 listopada, ulica Szkolna7

Klasy IV- VII godzina 17:00

klasa VI B godzina 18:30

klasy I- III godzina 18:30

Zapraszamy!

30 października 2017 roku Komisja w składzie:

Przewodniczący- mgr Kamil Kłeczek, historyk sztuki,

mgr Dagmara Brela-Zając, nauczycielka j. polskiego,
mgr Aneta Karcz- Padula, nauczycielka plastyki,

mgr Ilona Milewska, nauczycielka plastyki,
oceniła nadesłane prace w ramach XIV Gminnego Przeglądu Twórczości Plastycznej pod hasłem „Rok 2017 Rokiem Marszałka Józefa Piłsudskiego dla uczniów szkół podstawowych klas I- VII.

Wręczenie nagród 10 listopada o godzinie 11:00
w SP nr 2 przy ulicy Szkolnej 7.

Przyznano następujące miejsca:

Klasa II

I miejsce- Nikola Żurek, SP Nowa Góra opiekun- Agata Przeginiak

Odo Czech, SP Tenczynek, opiekun- Barbara Świerczek

II miejsce- Hanna Bułat SP Tenczynek, opiekun- Barbara Świerczek

Piotr Rabijasz, SP nr 2 Krzeszowice, opiekun- Brygida Plichta-Kuczara

III miejsce- Aleksander Piechowicz, SP Paczółtowice, opiekun- Agata Januszewska

Milena Malik, SP nr 2 Krzeszowice, opiekun- Brygida Plichta-Kuczara

Wyróżnienie- Adam Jastrzębski, SP Czerna, opiekun- Katarzyna Jastrzębska

Klasy III

I miejsce- Alex Gębicki, SP Sanka, opiekun- Małgorzata Wiecheć

II miejsce- Livia Rusek, SP Tenczynek, opiekun- Anna Skotniczny

III miejsce- Aleksandra Polit, SP Sanka, opiekun- Małgorzata Wiecheć

Wyróżnienie- Gabriela Padula, SP Tenczynek, Anna Skotniczny

Jagoda Witalec, SP Tenczynek, Anna Skotniczny

Mateusz Matyja, SP Sanka, Małgorzata Wiecheć

klasy IV

I miejsce- Radosław Zelek, SP Ostrężnica, opiekun-Emanuela Rejdych-Warmińska

II miejsce- Ewa Kuczara, SP nr 2 Krzeszowice, opiekun- Ilona Milewska

III miejsce- Natalia Liburska, SP Paczółtowice, opiekun- Bożena Rozmus

klasy V

I miejsce- Ksawery Chytry, SP Tenczynek, opiekun- Aneta Karcz-Padula

II miejsce- Wiktoria Sańka, SP Sanka, opiekun- Małgorzata Wiecheć

III miejsce- Tycjan Szostak, SP Sanka, opiekun- Małgorzata Wiecheć

Klasy VI

I miejsce- Magdalena Chmiest, SP nr 2 Krzeszowice, opiekun- Ilona Milewska

II miejsce- Julia Skotniczna SP Paczółtowice, opiekun- Bożena Rozmus

III miejsce- Weronika Molik, SP Nawojowa Góra, opiekun- Ilona Milewska

Wyróżnienie- Hanna Rułka, SP nr 2 Krzeszowice, opiekun- Ilona Milewska

klasy VII

I miejsce- Adrian Knapik, SP Sanka, opiekun- Małgorzata Wiecheć

II miejsce- Natalia Dziura- SP nr 2 Krzeszowice, opiekun- Ilona Milewska

III miejsce- Piotr Szczepański SP Nawojowa Góra, opiekun- Ilona Milewska

Wyróźnienie- Gabriela Marcisz SP Sanka, opiekun-Małgorzata Wiecheć

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm